• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarządzanie restauracją
#1
Od dwóch lat prowadzę własny lokal gastronomiczny w włoską kuchnią. Początki były trudne, ale udało nam się po jakimś czasie wybić. I choć cieszę się bardzo z sukcesu lokalu, to ogarnięcie wszystkich kwestii jest niezwykle trudne, tym bardziej, że działam nie tylko jako właściciel, ale też manager lokalu. Szukam jakiegoś dobrego managera, ale chciałbym się dowiedzieć tez, jakie programy ułatwiają zarządzać restauracją. Możecie coś polecić?
Odpowiedz
#2
Wiadomo nie wszystko jesteśmy w stanie robić sami, ale też często bywa tak, że sami sobie dokładamy pracy nieodpowiednim grafikiem, czy złym rozplanowaniem dnia. Wszystko byłoby prostsze i łatwiejsze, gdyby wiedzieć jak to wszystko rozplanować tak, by miało to ręce i nogi, ułatwiało nam pracę, a nie przeszkadzało. Dla osób mających swój biznes bardzo fajnym przewodnikiem jest blog dotyczący tego jak odnieść sukces. Filmiki zamieszczane na stronie dotykają bardzo wielu kwestii i z pewnością pomogą nabyć niezbędną wiedzę na temat prowadzenia firmy i motywacji, która jest w tym przypadku niezbędna.
Odpowiedz
#3
O własnie, skoro prowadzisz lokal to może mi podpowiesz, własnie wyposażam swój, kojarzysz firmę Winterhalter? słyszałem że mają dobre zmywarki a potrzebuje takie podblatowe, jak uwazasz?
Odpowiedz
#4
Z pewnością powinieneś zainteresować się programem https://joinposter.com/pl Jest to system który bardzo często wykorzystuje się je do analizy sprzedaży, archiwizacji danych sprzedażowych oraz do usprawnienia całego procesu obsługi klientów. Każde przedsiębiorstwo, które zdecyduje się na wdrożenie systemów POS bardzo szybko dostrzeże korzyści, jakie to za sobą niesie. Przede wszystkim rozwiązania te znacznie poprawiają przepływ informacji między personelem, klientami i właścicielami. Wartością POSów jest także, to że wspierają przedsiębiorców w zarządzaniu i planowaniu biznesu, np. dzięki możliwości analizy sprzedaży. Dzięki temu, w prosty sposób można sprawdzać, jak kształtowała się sprzedaż w poprzednich okresach. Producenci systemów POS dbają o to, aby ich użytkownicy szybko wdrożyli się do pracy na nich, dlatego stosują intuicyjne interfejsy, aby wszelkie procesy realizowane z jego użyciem przebiegały sprawnie. Stosowanie w przedsiębiorstwach systemów POS znacznie zwiększa bezpieczeństwo, dzięki temu, że, zmniejszone jest ryzyko popełnienia błędów przez pracowników, wynikających między innymi z pomyłek obliczeniowych.
Odpowiedz
#5
Jeśli zarządzacie restauracją, to dobrze byłoby zainwestować w wysokiej jakości meble ogrodowe. Na stronie www są wskazówki, jak dobrać stół do restauracyjnego ogródka, może to być jakiś punkt wyjścia.
Odpowiedz
#6
niestety restuaracja to ciężki temat, kwestia lokalizacji i ludzi... mam nadzieję że się uda!
Odpowiedz
#7
Grunt to zadbać też o właściwe wyposażenie restauracji. Określone sprzęty ułatwiają pracę i znacząco ją przyspieszają, co pozwala na obsługę większych ilości klientów. Polecam tutaj ofertę sklepu Qgast, bo dzięki niej bez problemu zadbacie o najlepsze urządzenia w swojej restauracji.
Odpowiedz
#8
Zarządzenie restauracja wcale nie jest takie proste - nawet w normalnych czasach. Co powiedzieć o obecnej sytuacji , kiedy trzeba zmagać się z obostrzeniami związanymi z pandemią coronawirusa. Z pewnością przydadzą się tutaj  dozowniki do dezynfekcji rąk - https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfekcji?utm_source=szeptanka&utm_medium=forum&utm_campaign=Szeptanka13082020 . Na szczęście rynek dość szybko zareagował na potrzeby związane z wubogami sanitarnymi i bez problemu możemy dostać dozowniki, które najczęściej stawiane są przy wejściu do lokali.
Odpowiedz
#9
bez doświadczenia się za to nie zabierać - to najlepszy biznes ;p
___________
dentysta https://sielskaklinika.pl stomatolog Gdynia
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika ress
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom