• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarządzaj skutecznie promocją swoich produktów
#1
Wyobraź sobie następującą sytuację. Jesteś producentem soków owocowych i chcesz je wypromować. Zawierasz więc umowę z właścicielem sklepu i wystawiasz tam swój towar. Jednak jeśli masz takich punktów promocyjnych kilkanaście, to nawet po tym jak zrealizowałeś swoje założenia, pojawiają się w Twojej głowie pytania.

Czy można było osiągnąć wyższy zysk? Czy przez cały okres trwania promocji Twój produkt był właściwie promowany? Czy nie było braków na półce? Czy można było zastosować inną strategię, a może częściej kontrolować wygląd promocji? Masz pytania i chciałbyś znać na nie odpowiedzi?

Z pomocą przychodzi Tobie Picadio. Znalezienie partnera handlowego będzie od teraz prostsze niż kiedykolwiek przedtem. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, zalogujesz się na swoje konto i określisz interesujący Cię profil sklepów. Na ekranie wyświetlą się Twoi potencjalni kontrahenci. Masz stałych odbiorców? Z Picadio znajdziesz wielu nowych!

Od tej pory masz również możliwość kontrolowania prawidłowego przebiegu swojej kampanii sprzedażowej w dowolnej chwili i dowolnym miejscu. Wystarczy, że pracownik sklepu, w którym wystawiłeś swój produkt zrobi zdjęcie jego ekspozycji, a następnie prześle je do Ciebie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Czy to wszystko? Tak! To naprawdę proste!
Picadio pomoże Ci ponadto dobrać odpowiednią strategię cenową, która pozwoli uzyskać jak najwyższy zysk ze sprzedaży towarów. A to naszym zdaniem jest najważniejsze w biznesie. Możesz się zastanawiać, co w przypadku, gdy prowadzisz sprzedaż towarów objętych zniżką w kilkudziesięciu miejscach? Nic prostszego. Ustalisz warunki promocji nawet dla pojedynczego sklepu, a w dowolnym momencie zmienisz wysokość ceny albo przyjętą strategię.

Pracując z Picadio, zyskujesz ?wirtualnego przyjaciela?, który świetnie zna się na ekonomii i mechanizmach zarządzania firmą. Dzięki niemu uzyskasz odpowiedź na pytanie, jaką strategię promocji najlepiej zastosować w danej sytuacji oraz w których miejscach podjąć akcję rabatową. Wątpliwości, które miałeś do tej pory przy rozpoczynaniu kampanii promocyjnej,przestają istnieć. Ty jesteś zadowolony ze swoich wyników finansowych, a, co najważniejsze, masz świadomość, że zrobiłeś absolutnie wszystko, aby osiągnąć sukces.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na http://www.picadio.pl!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
Dotacje na innowacje ? Inwestujemy w Waszą przyszłość

[Obrazek: LIdMn6.jpg]
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Picadio
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom