• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie przez internet
Witam,
Szukałam jakiegoś sposobu na dodatkowy zarobek. Natknęłam się na stronę http://www.make-cash.pl i słyszałam,że można na niej trochę dorobić. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z nią ?
Odpowiedz

Bardzo dobre forum z dużą dawką wiedzy na temat zarabiania przez internet, poradnikami oraz miłą atmosferą, mogę śmiało zarekomendować MC Smile
Odpowiedz
A co z zarabianiem na blogach i portalach społecznościowych? Współpraca ze znanymi markami wpływa na prestiż naszego bloga i daje szansę na monetyzację powierzchni kiedy bloger nie ma żadnych zleceń, a jeśli przystąpi do sieci afiliacyjnej może w każdej chwili zdecydować czy podejmie współpracę z konkretną marką w wybranym przez siebie czasie. Wszystkie te interesujące informacje znalazłem na stronie https://www.salesmedia.pl/aktualnosc/13,...acja-bloga
Odpowiedz
Ja myślę o sklepie internetowym. Na początek nic wielkiego. Mniejsza ilość artykułów ale jakiś ciekawych. Chcę się w czymś wyspecjalizować Smile
Odpowiedz
Przerabiałem wiele sposobów zarabiania przez Internet. Na dłuższą metę opłacalny okazał się jednak jedynie copywriting. Wszystkie inne metody to co najwyżej możliwość lekkiego podrasowania budżetu.
Portal Statystyka od A do Z - wiedza w pigułce - przystępnie wyjaśnione definicje, wzory oraz kalkulatory.

http://www.badania-satysfakcji-pracownikow.pl/
Odpowiedz
(21.06.2017, 19:33)AgnieszkaT napisał(a):  Ja myślę o sklepie internetowym. Na początek nic wielkiego. Mniejsza ilość artykułów ale jakiś ciekawych. Chcę się w czymś wyspecjalizować Smile

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Na początku warto skupić się na mniejszej ilości dobrych artykułów, promocji żeby później się rozwijać. Mniejsze ryzyko strat. 

W sieci istnieje mnóstwo sposobów na zarabianie pieniędzy ale trzeba to mądrze robić i nie dać się naciągnąć na niewłaściwych stronach.
Odpowiedz
Sklepy internetowe teraz królują. Wystarczy ciekawy towar i dobra reklama a na pewno sprzedaż będzie ogromna.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika patitapati
WątkiDataOdpowiedzi