• Biznes Forum

Forum finansowe, forum biznesu poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup mieszkania od Developera
Co robić, gdy spóźnia się termin odbioru mieszkania? Dlaczego developerzy pobierają pieniądze za mieszkanie z góry, przed oddaniem go do użytku?
Odpowiedz
Proste i logiczne. Bo oni obracają Twoimi pieniędzmi,zarabiając na nich często grubą kase , a Ty stoisz i czekasz na mieszkanie . Powiem więcej, jesteś uwiązanay przy jednej firmie developerskiej, bo dałeś już kase .
Odpowiedz
Bo maja zapewnione darmowe finansowanie z twoich pieniedzy.
Odpowiedz
Sprawdź sobie to nowe mieszkania rzeszów jedne z lepszych na rynku aktualnie. Energooszczędne i stosunkowo tanie, jak na oferowaną jakość. Okolica spokojna bezpieczna
Odpowiedz
Tak to wygląda. Opóźnienia mogą wynikać również ze zmian w projekcie (jeżeli takowe wprowadziłaś). U mnie np. odbiór mieszkania przesunął się o ponad miesiąc, ze względu na to, że chciałam mieć w nim pompę ciepła. Bardzo mnie ucieszyło, kiedy deweloper zgodził się na takie przeróbki. Dzięki temu, nie tylko mam nowoczesne, ale przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie, które przynosi spore oszczędności. Jeżeli masz taką możliwość to polecam ci mieć je również u siebie. Więcej na ten temat oraz pełną ofertę znajdziesz na stronie - https://www.hewalex.pl/rozmowy-z-klienta...iepla.html
Odpowiedz
Też chcę kupić mieszkanie niedługo nowe, przeprowadzamy się do Ożarowa Mazowieckiego najprawdopodobniej, na razie namierzyłam już Home premium, podobno dobrze budują i solidnie, ok kilku znajomych osób pozytywne opinie słyszałam. Przy zakupie mieszkanie to jednak trzeba dobrze prześwietlić od kogo się kupuje, bo wtedy sobie można dużo nerwów zaoszczędzić i przy odbiorze i potem.
Odpowiedz
Nie pozostało ci nic, tylko czekać.
A oni biorą od razu pieniądze, bo dalej je inwestują.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika spanieno
WątkiDataOdpowiedzi
Tendencja cen nieruchomości z Polsce11.09.2011, 21:1816