• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawki dla kota
Cześć, co kupujecie dla swojego kota jako zabawki? Jest u mnie półroczny kociak i w celu odpowiedniego przystosowania domu do jego potrzeb chciałem kupić też jakieś zabawki, bo w sumie to tylko tego mi brakuje. Co polecacie? Znalazłem tutaj ciekawy materiał - http://ezwierzyniec.pl/zabawki-dla-kota/, gdzie wspomniano jak ważne są dobre zabawki dla kota, co mnie zmotywowało do kupna. Z góry dzięki za propozycje Smile
Odpowiedz

Mój jakoś nie chce się bawić zabawkami, ale może powinnam do tego jakoś lepiej podejść.
Odpowiedz
Mój kot najlepiej bawi się nie takimi zabawkami, które kupiłam w sklepie, lecz np. zwiniętą folią albo patyczkami do uszu. A wszystko to zauważyłam właściwie dlatego, że jako wielka fanka tych zwierząt, chciałam zobaczyć jak zachowuje się podczas mojej nieobecności. W tym celu kupiłam kamerkę - https://spy-center.pl/miniaturowa-kamera-sq8-p-440.html Był to niesamowicie dobry zakup. Codziennie mam mnóstwo śmiesznych filmików, bo mój kot ewidentnie nie nudzi się podczas gdy ja jestem w pracy. Polecam takie coś, bo można dostarczyć sobie sporej dawki humoru, a przy tym zobaczyć co dzieje się w domu podczas nieobecności.
Odpowiedz
Mój kot uwielbia wędki zakończone piórkami. Właściwie to niczym innym nawet nie chce się bawić.
Odpowiedz
Najlepsza zabawka to pudełko Big Grin
Odpowiedz
Mój też lubi wchodzić do pudełka Smile
Odpowiedz
Koty mają coś z tymi kartonami. A im mniejsze, tym lepsze.
Odpowiedz
(24.07.2019, 08:38)zuza166 napisał(a):  Koty mają coś z tymi kartonami. A im mniejsze, tym lepsze.

Dokładnie Wink
Odpowiedz
Ja w sumie większość zabawek zrobiłam sama z jakiś sznurków i starych przedmiotów :p Tymi kupionymi w sklepie, mały w ogóle nie chciał się bawić.
Odpowiedz
Haha, u mnie jest to samo. Dodatkowo moja kotka bawi się tylko jedną, konkretną wędką.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika MieczysławH
WątkiDataOdpowiedzi
Szynkowar04.09.2018, 16:011
Prezent dla dziecka01.09.2018, 11:464
Wakacje nad morzem24.08.2018, 15:333
Gamepad do komputera20.08.2018, 12:131
Frisbee na prezent20.07.2018, 23:242

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom