• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam z ogromną przyjemnością wszystkich Wielce Szanownych Forumowiczów Finansowych
Heloł  Wink
Mam na imię Robert i poszukuję swojego miejsca w Internecie Smile
Interesuję się gospodarką, bankowością, finansami. Prowadzę stronę internetową, bloga, coś próbuję tam "wyrzeźbić". 
Na kredytach i innych produktach bankowych trochę się znam z racji doświadczenia zawodowego; może komuś się przyda moja skromna wiedza ...
Odpowiedz

Heh ho!
też dopiero zaczynam przygodę z forami, zobaczymy jak to pójdzie Smile
Odpowiedz
(15.04.2016, 22:49)mrobert15 napisał(a):  Heloł  ;)
Mam na imię Robert i poszukuję swojego miejsca w Internecie :)
Interesuję się gospodarką, bankowością, finansami. Prowadzę stronę internetową, bloga, coś próbuję tam "wyrzeźbić". 
Na kredytach i innych produktach bankowych trochę się znam z racji doświadczenia zawodowego; może komuś się przyda moja skromna wiedza ...

Witam, numerem jeden jeśli chodzi o zarabianie, promując produkty finansowe jest program partnerski Money2Money.

Program partnerski Money2Money opiera się na promocji i sprzedaży asortymentu ponad 1000 produktów takich jak konta osobiste, kredyty gotówkowe, karty kredytowe, szybkie pożyczki, lokaty, ubezpieczenia życiowe. Każdy sprzedany produkt oznacza atrakcyjną prowizję dla partnera.

Najważniejsze atuty to:

szybka rejestracja bez konieczności podpisywania dokumentów

ponad 1000 produktów w asortymencie

akcje specjalne z nagrodami dla wydawców

premie specjalne: na start oraz premia Polecaj Money2Money

standardowy przelew w 7 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionego rachunku lub faktury

przelew w 3 dni dla Wiarygodnego Partnera

zaufana marka: współpracuje z nami ponad 5000 wydawców

wiarygodność i doświadczenie w obszarze produktów finansowych: wywodzimy się z Money.pl, należymy do Grupy Wirtualna Polska

Kto może zostać partnerem Money2Money

- każdy pełnoletni użytkownik internetu; w tym właściciele stron WWW, for i blogów internetowych oraz baz mailingowych

- każdy, kto nie ma jeszcze swojej strony WWW, a chce rozpocząć zarabianie on-line otrzyma od nas pakiet gotowych narzędzi. Zadaniem Partnera będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach.

Folder
http://bit.ly/294HFPH

Odpowiedz
Cześć Wam Wink  
Mam nadzieję, że spędzimy razem miło czas na forum 
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mrobert15
WątkiDataOdpowiedzi