• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje nad morzem
Hej, jeździcie na wakacje nad morzem? Zastanawiam się nad wybraniem późnym wrześniem w tamte okolice, a konkretnie tutaj: https://zrodlana10.pl/. Same domki wydają się bardzo ładne, no i miejscowość w dobrej lokalizacji do innych atrakcji. Ktoś może polecić coś innego jeszcze, albo wypowiedzieć się na temat ośrodka, który podałem? Pozdrawiam!
Odpowiedz
Jeździmy :Smile wybieram się nawet pod koniec listopada do Trójmiasta. Znalazłem sobie apartament przez tę stronę: http://billberry-apartments.pl Mam nadzieję, że będzie fajnie
Odpowiedz
W najbliższe wakacje - już  2019 (jak ten czas szybko leci) planujemy wybrać się nad polskie morze do Trójmiasta.Mamy nadzieję trochę pozwiedzać... w samym Gdańsku jest co zobaczyć a jest jeszcze Sopot no i oczywiście Gdynia.Właśnie w Gdyni i szukając w internecie noclegi Gdynia otrzymaliśmy wiele propozycji ale wybraliśmy Willę Mewa.Opinie ma bardzo dobre i świetne z naszego punktu widzenia usytuowanie.Zależało nam na spokoju , nie przepadamy za dzikimi tłumami. pzdr
Odpowiedz
Na prywatnych kwaterach zawsze jest taniej.
Odpowiedz
Ja osobiście preferuję góry niż morze, może dlatego, że pół życia nad morzem mieszkałem. Dopiero co wróciłem z https://wojnar.pl/oferty/7-dniowa-rehabi...-w-gorach/ i szczerze polecam wam się wybrać na taki zabieg. To trochę tak jak z kupieniem dobrego materaca i poduszki, dopóki tego nie zrobisz to nie zrozumiesz, że dotychczas nie czułeś się tak dobrze jak mógłbyś się czuć, a dodatkowo widoki są mega, ja zawsze w górach bardzo wypoczywam, nawet w tłocznym zakopanem, jakoś nad morzem nie potrafię tak wypoczać.
Odpowiedz
Czy był ktoś z Was w Krynicy Zdrój? Jeżeli tak, to proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem, bo planuję nam wyjazd pierwszy raz i chciałbym z związku z tym coś wiedzieć. Dziękuje.

----------------------------------------
krynica zdroj
Odpowiedz
Uwielbiam morze, ale najbardziej lubię to w Chorwacji, czy Czarnogórze, bo tam pływając mogę patrzeć na góry Big Grin
Odpowiedz
Bardzo lubię miejsca, gdzie jest dostęp do wody. Dzieciaki lubią pływać, więc staram się wybierać takie noclegi, w których otoczeniu jest jakieś jezioro, czy nawet basen.

ja zbieram się właśnie do planowania wakacji gdzieś na krańcu świata gdzieś gdzie jest ciepło i gdzie można zobaczyć zupełnie inny świat Smile
Odpowiedz
Wakacje nad morzem jak można zorganizować?
Odpowiedz
Ciekawe czy w tym roku będziemy w stanie w ogóle jechać gdziekolwiek...
Odpowiedz
Coraz bardziej się boję, że w tym roku nie pojadę nigdzie.
Odpowiedz
Wakacje nad morzem, to bardzo dobry pomysł.
Odpowiedz
Same wakacje to nie wszystko. Pomyślcie również o tym skorzystać z hotelowej siłowni by utrzymać formę. Sport to zdrowie i nie warto zaniechiwać ćwiczeń i diety, którą trzymaliście przed wakacjami! Spędź wakacje aktywnie. 

Właśnie przed chwilą zarezerwowałam apartament w Orłowie!
Odpowiedz
Teraz bardzo dużo osób chciałoby wyjechać na bardzo fajne wakacje. Sam na przykład zdecydowałem się na wakacje i w tym roku pojadę w góry. Już nawet wykupiłem ubezpieczenie od https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-na-wakacje .
Odpowiedz
W tym roku na pewno wstrzymam się z wszystkimi wyjazdami.
Odpowiedz
Ja tak samo. Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju wygląda nieciekawie.
Odpowiedz
Quand je suis en vacances, je joue toujours à un très bon jeu de Scrabble. Ce jeu est tout simplement incroyable. De plus, je l'utilise toujours lorsque je joue tricher au scrabble .
Odpowiedz
Nigdy nie wynajmowałem domu letniskowego, aby w nim spędzić urlop. Czy ktoś może mi podpowiedzieć na co należy zwrócić uwagę podczas jego wyboru? Pozdrawiam serdecznie

Teraz nad morzem są wielkie tłumy. Chyba to nie najlepszy pomysł, by tam jechać.
Odpowiedz
Nad morze miałem wybrać się w ten weekend, ale niestety ciągle pada.
Odpowiedz
Teraz na pewno, jak w całej Polsce, ale w tym roku nie było wcale tak źle muszę przyznaćSmile Ja byłam nawet i dwa razy i trafiłam na super pogodę, ludzi nawet nie było tak dużo. W Polsce łatwiej jest ogarnąć wakacje jak dla mnie. Na stronie https://www.baltichome.pl/ znalazłam wyszukiwarkę noclegów, może i wam się przyda
Odpowiedz
Niedługo sytuacja będzie taka, że znowu zabronią nam wychodzić na zewnątrz...
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika MieczysławH
WątkiDataOdpowiedzi
Panele akustyczne14.10.2019, 12:421
Hotel Wejherowo14.10.2019, 12:396
Zabawki dla kota09.04.2019, 11:1516
Pułapki basowe19.11.2018, 17:382
Szynkowar04.09.2018, 16:010

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom