Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jakie akcje warto obecnie inwestować ?
Zakup akcji to zawsze sprawa osobista. W końcu, na rynku są ci którzy sprzedają i kupują - każda ze stron jest przekonana, że robi dobry interes !

Jeśli się zada sobie wielu pytań:
- jak jest wartość tej spółki ?
- dlaczego warta ją kupić?
- jaką stratę jestem w stanie zaakceptować?
- jaki jest trend na rynku?
- jaka jest płynność papierów (czy mogę łatwo wycofać się)
- dlaczego mam kupić te akcje, a nie inne?
itd.

To podjęcie decyzji jest łatwiejsze, choć nigdy nie masz pewności, że na zakupionych akcjach zarobisz :-(
Odpowiedz

Ja mam ochotę na giełdzie walutowej się pobawić z 500zł. Jakie w skazówki możesz mi polecić/pokazać ? Jak zacząć z tym. Chciałbym wszystko robić OnLine.
Odpowiedz

Mogę szczerze polecić BOŚ czyli bossa.pl. Nie polecam eMaklera mBanku, chyba że ktoś kupuje akcje dziś a sprzedaje za rok czy dwa w między czasie nie patrząc na notowania.
Odpowiedz

Spróbuję się pobawić, ale najpierw zacznę z niewielką kwotą, potem się zobaczy. Nie chce dużo stracić.
Spróbuję się pobawić, ale najpierw zacznę z niewielką kwotą, potem się zobaczy. Nie chce dużo stracić.
Odpowiedz

To się bardzo często i szybko zmienia, nie można o to tak pytać, bo to się zmienia z dnia na dzień.
Odpowiedz

Najlepiej jest posiadać własnego doradcę finansowego odnośnie tych "akcji". W miastach jest ich pełno, poszukaj w gazetach ogłoszeń, bo są i to naprawdę w dużych ilościach.
Odpowiedz

Szczególnie kiedy ktoś wchodzi na giełdę z 1000 PLN i ma ochotę pobawić się rekreacyjnie. Doradca jest wtedy niezbedny.
Odpowiedz

Doradca, zabawne. Ja myślę ze przy małych sumach to wystarczy jednak troszkę poczytać, zainteresować sie swiatem. Powinno to przynieść dobry efekt.
Odpowiedz

akcje spółek to teraz są średnio opłacalnym sposobem na inwestowanie, ja osobiście skłaniałabym się bardziej ku lokowaniu pieniędzy na kupno mieszkania do wynajęcia w Bydgoszczy albo w innym większym mieście, przyszli lokatorzy nie dosyć, że spłacają kredyt i czynsz to jeszcze pozwalają zarobić kilka stówek miesięcznie Wink a niewiele się człowiek przy tym narobi
Odpowiedz

Przykład - http://www.jartom.com/nieruchomosci/Mill...,0,,,2737a
To dobre inwestycja, warto wejść w nieruchomości, bo giełda to jednak bardzo, bardzo duże ryzyko.
Odpowiedz

Wiesz co, moim zdaniem, zanim zacznie się inwestować na giełdzie, warto trochę poczytać o akcjach. Zresztą sam dokładnie w ten sposób niedawno postąpiłem. Dzięki temu udało mi się natrafić na ten https://www.casfera.pl/co-warto-wiedziec-o-akcjach/ interesujący materiał w internecie, z którego dowiedziałem się, co to są akcje groszowe. No właśnie, tak przy okazji, to, z jakiego źródła czerpiecie informację o giełdzie? Czytacie blogi finansowe? Może macie jakieś inne sposoby? Dajcie znać, jak to u was wygląda!
Odpowiedz

Odwieczne pytanie jak dobrze zainwestować pieniądze https://assay.pl/blog/inwestowanie-w-2022-roku/ Polecam artykuł może nie powie konkretnie jakie akcje ale jakie są trendy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.