Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W ile dochodzi przelew na paypal
#1
Mam pytanie, wysłałem pieniądze na swoje konto w paypal z mbanku szybkim przelewem.
Ile trwają błyskawiczne przelewy na paypala. Czekam już 20 min.
Odpowiedz

#2
z reguły otrzymujesz pieniądze na konto w ciągu kilku minut, ale czasami może się to wydłurzyć z różnych względów.
Odpowiedz

#3
zrobiłem drugą płatność na 1 zł i przyszło w kilka minut na konto paypal, na pierwszą dużą kwotę czekam już kilka godzin. Próbowałem się dodzwonić ale jest cały czas zajęte. Wysłalem im wiadomość poprzez kontakt, narzie czekam ...
Odpowiedz

#4
Wysłałem wczoraj wiadomość do bluemedia i dzisiaj dostałem odpowiedź z przeprosinami, wszystko spowodowane było jakimiś błędem technicznym, no nic Smile ważne że pieniądze znalazły się na koncie paypal.
Odpowiedz

#5
Z przelewami paypal zazwyczaj nie ma żadnych problemów, dlatego też tak często z nich korzystam Wink.
Odpowiedz

#6
Wskazówki dotyczące tego, jak sprawdzić, kiedy dojdzie przelew, znajdziecie tu. Myślę, że to akurat wiedza, która przyda się każdemu.
Odpowiedz

#7
Szybkie przelewy, zwane również przelewami natychmiastowymi, oferuje obecnie większość banków komercyjnych i spółdzielczych.  Ten rodzaj przelewów jest dodatkowo płatny w stosunku do przelewów standardowych. Ich ceny określają banki indywidulanie. Jeśli zaś chodzi o terminy księgowania przelewów ‘zwykłych’, to są one uzależnione od sesji rozliczeniowych systemu Elixir https://www.banki.kir.pl/elixir/system-elixir/Każdego dnia roboczego, o określonych godzinach, odbywają się 3 sesje rozliczeniowe w systemu Elixir, natomiast banki mają ustalone własne godziny sesji wychodzących i przychodzących.
Odpowiedz

#8
Własnie szukałam odpowiedni na to pytanie!
Odpowiedz

#9
Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić artykuł na stronie https://www.fox360.net/pl/firma/jak-nada...ierem.html , gdzie dowiecie się w jaki sposób możecie nadać przesyłke kurierem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.