• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teksty do pozycjonowania
czesc, zaczynam współprace z agencja pozycjonerską, jestem po pierwszym spotkaniu i analizuje teraz na chłodno to czego sie dowiedziałam. Oferuja mi np tzw content czyli pisanie tekstów na strone. Nie dociekałam na spotkaniu bo brzmiało to wszystko bardzo pieknie ale tak sie teraz zastanawiam że moja branża (jak wiele w sumie) jest dość specyficzna, w dużym uproszczeniu zajmuje sie ogrodnictwem i jakoś nie wiem czy taka pani która nie ma pojęcia o ogrodnictwie będzie umiała napisać dobry tekst na ten temat. Czy ja mogę sama pisac te teksty do pozycjonowania czy nie jest to raczej dobry pomysł?
Odpowiedz

Jak to jest copywriter który pracuje w agencji to powinien miec pojęcie o wszystkim a przede wszystkim skilla jak znalezc potrzebne informacje, nie martw sie on to robi codziennie i raczej skutecznie, co innego ci co sie ogłaszają na gumtree ze produkują maszynowo teksty na każdy temat. Tego sie wystrzegamy
Odpowiedz
No ale te teksty musza zawierac słowa kluczowe i to w odpowiednim rozłożeniu więc lepiej żeby je pisał ktos kto się zna na tym. Mozesz mu podrzucić jakies materiały na jakich ma bazowac jak chcesz miec pewność że na sensownym źródle bazuje
Odpowiedz
To prawda, teksty przeznaczone do pozycjonowania muszą spełniać pewne wymogi związane na przykład z rozmieszczeniem konkretnych słów kluczowych na stronie. Powinny być unikalne, interesujące dla użytkowników i widoczne dla robotów wyszukiwarek. W Supremum SEO pozostawiamy klientowi wybór: może on sam pisać teksty na swoją stronę albo powierzyć to zadanie nam. Jak zauważył jeden z moich przedmówców, dobry copywriter potrafi pisać na każdy temat, bazując na dostępnych źródłach dobrej jakości. Starannie wybiera te rzetelne i wiarygodne, nie dopuszcza do duplikatu oraz tworzy wartościowe zaplecze. Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się na samodzielne tworzenie treści, zerknij na nasz artykuł: https://supremumseo.pl/wskazowki-dotycza...-strony-2/. Piszemy w nim na co koniecznie należy zwrócić uwagę.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ 
Odpowiedz
Może coś na próbę napisze według tego co w tym artykule i im podrzucę, a oni sobie najwyżej zmodyfikują pod siebie. Coś jeszcze waznego oprócz tej unikalności powinnam wiedzieć?
Odpowiedz
Unikalna i wartościowa treść to podstawa, ale sama w sobie nie gwarantuje sukcesu. Dobrze jest ubrać ją w odpowiednia formę. Istnieje kilka wytycznych, według których powinny powstawać teksty internetowe: chwytliwy tytuł, stosowanie śródtytułów, zwięzłość poszczególnych części artykułu, poprawna polszczyzna, odpowiednie rozmieszczenie słów kluczowych. Zastosowanie się do nich pomoże uczynić tekst bardziej interesującym i przyciągającym uwagę.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ 
Odpowiedz
Popróbuję, w końcu nie byłam taka zła z polskiego w szkole Wink W każdym razie dziękuje za wskazówki. Trochę już wariuje od ogarniania tego wszystkiego, nie znam się na tej seo branży a wolałabym wiedzieć o czym do mnie mówią na tych spotkaniach. W przyszłym tygodniu znowu się z nimi widzę to się dogadamy.
Odpowiedz
Jeżeli firma się podejmuje zlecenia, ma na pewno doświadczoną osobę, która zaopatruje ich w teksty. Moim zdaniem nie musisz się tym martwić. Możesz jednak napisać sama i to też dobry pomysł.
Odpowiedz
(06.08.2017, 14:17)marlena_99 napisał(a):  Jeżeli firma się podejmuje zlecenia, ma na pewno doświadczoną osobę, która zaopatruje ich w teksty. Moim zdaniem nie musisz się tym martwić. Możesz jednak napisać sama i to też dobry pomysł.
Jezeli chcesz stawiac na content dobry jakosciowy to pisz sam teksty.. Lepsze to niż śmiecziowe SEO które nie jest obecnie wiele warte
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Beatice
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom