• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie Biznesowe
#1
Polecam cykl szkoleń online prowadzonych w ramach niekomercyjnego projektu Akademia Psychologii Sukcesu. Na szkoleniach można zdobyć wiedzę nt.:
? Psychologii osiągania celów
? Psychologii i praktyki niezależności finansowej
? Marketingu i neuromarketingu
Link do szkoleń: Akademia Psychologii Sukcesu

Trener prowadzący szkolenia - Piotr Łabuz: "Psycholog społeczny, informatyk, praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem, certyfikowany trener neuro-lingwistycznego programowania i biznesu, coach, specjalista w zakresie neuromarketingu oraz perswazji i wywierania wpływu w biznesie. Od 10 lat prowadzi szkolenia w zakresie skutecznej perswazji i wywierania wpływu, negocjacji handlowych oraz komunikacji w biznesie. Autor książek dotyczących marketingu perswazyjnego, a także wielu artykułów w prasie specjalistycznej i branżowej. Jako jeden z dwóch głównych trenerów prowadzących w Pierwszym Studium Trenerów Psychologii Biznesu i Coachingu w ciągu ostatnich 3 lat wykształcił ponad 100 trenerów."
Odpowiedz
#2
Ja osobiście polecam innowacyjne szkolenia typu Lean. Sama miałam ostatnio okazję w nich uczestniczyć i rzeczywiście ukazują jak efektywnie zarządzać czasem, jak poprawiać wskaźniki sprzedażowe, zwiększać wydajność i motywację pracowników oraz satysfakcję klientów. Porusza wszelkie istotne kwestie w biznesie.
Odpowiedz
#3
Ostatnio bardzo popularne są szkolenia z Social Media. Marketing w Internecie stanowi bardzo przyszłościowe warunki pracy i nie tylko. Dlatego warto podejmować kursy w takich dziedzinach. Tutaj - http://xannsem.com/szkolenia/social_media_marketing macie przykład takiej oferty Smile
Odpowiedz
#4
Prowadzę biznes związany ze sprzedażą produktów . W zeszłym miesiącu byłam na fajnym szkoleniu z negocjacji - Negocjacje jako element strategii zakupowej (http://www.marketplanet.pl/szkolenia/neg...zakupowej/) Szkolenie bardzo dobre, dużo zagadnień praktycznych m.in. jak planować i przygotowywać się do negocjacji. Na początku był krótki wykład ale większą część poświęcona była dyskusja moderowana, burza mózgów, sesje pytań i odpowiedzi, studium przypadku, odgrywanie ról oraz różnego rodzaju ćwiczeniom.
Każdy kto prowadzi swój własny biznes tak naprawdę świadomie czy nie świadomie negocjuje codziennie w pracy. Czy to z dostawcami czy odbiorcami naszych produktów, różnego rodzaju kontrahentami i instytucjami czy nawet w własnymi pracownikami. Warto nauczyć się robić to dobrze, żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki
Odpowiedz
#5
Oj szkoleń to ja w swoim życiu troszkę zwiedziłem. W zasadzie sporo robi miejsce, gdzie dane szkolenie jest przeprowadzane swego czasu mieliśmy fajne szkolenie koło Leszna Hotel Sułkowski naprawdę jeśli chodzi o szkolenia i eventy miejsce godne polecenia. Leży blisko trasy Poznań - Wrocław więc lokalizacja naprawdę dobra, jezioro i plaża przy hotelu sprawia, że idealnie można połączyć to z jakimś wyjazdem integracyjnym.
Odpowiedz
#6
Wiele hoteli ma w swojej ofercie organizacje szkoleń/konferencji, więc wybór miejsca nie jest trudną sprawą.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
#7
Nas w firmie wysłali na trening interpersonalny, konkretnie ten https://www.osrodekintra.pl/portfolio-vi...ersonalny/  i powiem wam, że naprawdę, większość była sceptycznie nastawiona, bo jak wszędzie i u nas były różne zgrzyty między niektórymi osobami, które ciągnął się już od długiego czasu, ale powiem wam, że po szkoleniu wszyscy byli miło zaskoczeni. Wiadomo, że część konfliktów została tylko uśpiona na chwilę, bo nei da się wszystkich nawrócić, ale niektóre sprawy naprawdę sobie ludzie powyjaśniali także ogólnie jest na duży plus teraz atmosfera w firmie Smile
Odpowiedz
#8
Zerknijcie sobie do firmy New Players Poland, która prowadzi “Szkolenie menedżerskie w pigułce” https://newplayers.pl/szkolenia-w-pigulc...erskie/.Te szkolenie koncentruję się na utrwalaniu konkretnych niezbędnych technik, które są potrzebne w codziennej pracy menedżera.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Keff
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom