• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie Biznesowe
#1
Polecam cykl szkoleń online prowadzonych w ramach niekomercyjnego projektu Akademia Psychologii Sukcesu. Na szkoleniach można zdobyć wiedzę nt.:
? Psychologii osiągania celów
? Psychologii i praktyki niezależności finansowej
? Marketingu i neuromarketingu
Link do szkoleń: Akademia Psychologii Sukcesu

Trener prowadzący szkolenia - Piotr Łabuz: "Psycholog społeczny, informatyk, praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem, certyfikowany trener neuro-lingwistycznego programowania i biznesu, coach, specjalista w zakresie neuromarketingu oraz perswazji i wywierania wpływu w biznesie. Od 10 lat prowadzi szkolenia w zakresie skutecznej perswazji i wywierania wpływu, negocjacji handlowych oraz komunikacji w biznesie. Autor książek dotyczących marketingu perswazyjnego, a także wielu artykułów w prasie specjalistycznej i branżowej. Jako jeden z dwóch głównych trenerów prowadzących w Pierwszym Studium Trenerów Psychologii Biznesu i Coachingu w ciągu ostatnich 3 lat wykształcił ponad 100 trenerów."
Odpowiedz

#2
Ja osobiście polecam innowacyjne szkolenia typu Lean. Sama miałam ostatnio okazję w nich uczestniczyć i rzeczywiście ukazują jak efektywnie zarządzać czasem, jak poprawiać wskaźniki sprzedażowe, zwiększać wydajność i motywację pracowników oraz satysfakcję klientów. Porusza wszelkie istotne kwestie w biznesie.
Odpowiedz
#3
Ostatnio bardzo popularne są szkolenia z Social Media. Marketing w Internecie stanowi bardzo przyszłościowe warunki pracy i nie tylko. Dlatego warto podejmować kursy w takich dziedzinach. Tutaj - http://xannsem.com/szkolenia/social_media_marketing macie przykład takiej oferty Smile
Odpowiedz
#4
Prowadzę biznes związany ze sprzedażą produktów . W zeszłym miesiącu byłam na fajnym szkoleniu z negocjacji - Negocjacje jako element strategii zakupowej (http://www.marketplanet.pl/szkolenia/neg...zakupowej/) Szkolenie bardzo dobre, dużo zagadnień praktycznych m.in. jak planować i przygotowywać się do negocjacji. Na początku był krótki wykład ale większą część poświęcona była dyskusja moderowana, burza mózgów, sesje pytań i odpowiedzi, studium przypadku, odgrywanie ról oraz różnego rodzaju ćwiczeniom.
Każdy kto prowadzi swój własny biznes tak naprawdę świadomie czy nie świadomie negocjuje codziennie w pracy. Czy to z dostawcami czy odbiorcami naszych produktów, różnego rodzaju kontrahentami i instytucjami czy nawet w własnymi pracownikami. Warto nauczyć się robić to dobrze, żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki
Odpowiedz
#5
Oj szkoleń to ja w swoim życiu troszkę zwiedziłem. W zasadzie sporo robi miejsce, gdzie dane szkolenie jest przeprowadzane swego czasu mieliśmy fajne szkolenie koło Leszna Hotel Sułkowski naprawdę jeśli chodzi o szkolenia i eventy miejsce godne polecenia. Leży blisko trasy Poznań - Wrocław więc lokalizacja naprawdę dobra, jezioro i plaża przy hotelu sprawia, że idealnie można połączyć to z jakimś wyjazdem integracyjnym.
Odpowiedz
#6
Wiele hoteli ma w swojej ofercie organizacje szkoleń/konferencji, więc wybór miejsca nie jest trudną sprawą.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Keff
WątkiDataOdpowiedzi
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom