• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia?
#1
Czy udział w różnego rodzaju szkoleniacj (np. http://emt-systems.pl/siemens-s7-1200-sz...kursy.html), może pomóc w znalezieniu pracy w swoim zawodzie? Czy takie szkolenia są brane po uwagę przez pracodawców?
Odpowiedz
#2
Na pewno wszelkie szkolenia np. https://inauka.pl  dają dodatkowe umiejętności, które mogą pomóc w znalezieniu pracy, w szczególności z certyfikatem.
Odpowiedz
#3
Zobaczcie tu, jeśli interesuje was teoria ograniczeń TOC oraz to, jak radzić sobie z tzw. wąskimi gardłami w biznesie. Myślę, że szkolenia z tego zakresu mogą przynieść sporo korzyści.
Odpowiedz
#4
Szkolenia podnoszą kompetencję, sam zastanawiam się nad kursem Excela dla zaawansowanych https://www.edukey.pl/szkolenie/2/excel-zaawansowany. Jest to rozbudowany program, który udostępnia wiele funkcji do przeprowadzania obliczeń na konkretnej bazie danych. Właśnie z tym celu potrzebna jest znajomość tych ważniejszych funkcji.
Odpowiedz
#5
W pełni zgadzam się z twierdzeniem, że kursy zawodowe pozwalają znaleźć zatrudnienie i to na lepszych warunkach. Dzięki kursom zdobywamy dodatkowe umiejętności, których często brakuje naszym konkurentom. Mnie interesowała windykacja szkolenie odbyłem tu - https://www.jgt.pl/szkolenia,windykacja-pww.html a teraz rozglądam się za pracą będąc w posiadaniu mocnego CV.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika mgeta
WątkiDataOdpowiedzi
Targ, warto?13.01.2020, 15:092
Odzież medyczna?30.01.2019, 10:550
Szkolenia z technik napędowych?14.08.2018, 14:150
Czy szkolenia można wliczać jako koszt do DG?18.06.2018, 16:320
Szkolenia?11.05.2018, 17:292Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom