Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia dla menedżerów
#1
Szukam informacji na temat szkoleń i kursów dla menedżerów. Menedżer ma na swoich barkach ważne obowiązki. Z tego co zauważyłem niektórzy menedżerowie są po różnych szkoleniach, a nie którzy nie. Ci, którzy przechodzili właśnie szkolenia np. z zakresu przywództwa czy motywowania radzą sobie lepiej w pracy, od tych menedżerów bez szkoleń. Gdzie warto udać się na jakieś kompleksowe szkolenie dla menedżerów? Wstępnie zainteresowała mnie ta oferta szkoleniowa http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkol...enadzer,6/ - czy ktoś z was korzystał już może kiedyś z podobnych szkoleń?
Odpowiedz

#2
Powiem Ci, że bardzo fajne szkolenia zwłaszcza dla menadżerów robi firma Stimulus -www.stimulus.com.pl. Nowoczesne podejście do tematu, dużo ćwiczeń ? zwłaszcza z występów publicznych. Po takim szkoleniu rzeczywiście człowiek czuje się lepiej przygotowany do swojej pracy. Intensywnie, ale zarazem owocnie. Pozdr.
Odpowiedz

#3
Menadżerów tez warto przeszkolić z kadr. Dlatego kursy kadrowo-płacowe powinny być obowiązkowe w tym przypadku. Szkolą z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej.
Odpowiedz

#4
Nasza firma ostatnio zorganizowała takie szkolenie. Prowadził je chyba Pan Zygmunt albo Henryk (nie jestem pewna Smile). Dobre jest połączenie takiego szkolenia z wyjazdem integracyjnym, oczywiście jeśli ma się na to pieniądze. Firma, która nam to wszystko zorganizowała nazywa się stimulus i na pewno skorzystamy z jej szkoleń przy najbliższych okazjach. Pozdr.
Odpowiedz

#5
Również możesz wysłać swojego pracownika na studia MBA. Możesz mu sfinansować takie studia, a w zamian podpisać umowę zobowiązanie do pozostania w firmie przez określony czas.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz

#6
Od dłuższego czasu w temacie szkoleń biznesowych korzystam z oferty Asset -evenea.pl/organizator/asset-business-development-sp-z-oo-34693. Mają rozsądne ceny, dobrych trenerów i metody pracy sprawdzone, nowoczesne. Nie ma problemów z kontaktem, najlepiej zadzwonić, odbierają telefony.
Odpowiedz

#7
Szkolenia biznesowe są bardzo ważne, zwłaszcza te skierowane do menedżerów. Dobry menedżer to podstawa do prawidłowego funkcjonowania firmy, a zarządzanie ludźmi nie jest łatwe. Taka ciekawostka: http://eu-eu.eu/czym-zajmuje-sie-menedze...zadzaniem/. Znalezienie dobrego szkolenia pewnie jest trudne, ale też zapewne bardzo się opłaca. U mnie w firmie również rozważają takie szkolenie dla paru pracowników.
Odpowiedz

#8
Jak widać wybór rodzajów takich szkoleń, jest bardzo duży. I dobrze, bo jest to teraz bardzo popularny kierunek szkolenia. Warto pamiętać, że szkolenia w tym zakresie można rozwijać pod wieloma względami.
Odpowiedz

#9
Każde szkolenie jest niezmiernie ważne dla pracownika,ale i dla pracodawców. Dlatego coraz częściej takie szkolenia organizowane są w bardzo stylowych miejscach. Jednym z takich miejsc jest http://www.hotelponiatowski.pl/ Coraz częściej odbywają się tu szkolenia, konferencje wiodących i znanych firm. Sale są tu przestronne, przygotowane na małe jak i duże skupiska ludzi.
Odpowiedz

#10
Spotkałam się z ofertą szkoleń dla menadżerów, moim zdaniem to super sprawa, można się tam nauczyć tego jak pracować ze zróżnicowaną grupą: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/j...wana-grupa
Odpowiedz

#11
Polecam naukę angielskiego. Niestety ale w Polsce nadal wiele osob nie mówi w tym języku, a sprawa wygląda tak,ze praktycznie każda szanowana firma w  Polsce wymaga znajomości tego języka ( szczególnie,że nawiązujemy bardzo wiele kontaktów handlowych z innymi krajami).

Jesli miałbym polecić jakąś szkołę to byłoby to Speak up. Z kilku względów

nie jest drogo ( przy zapiisie dostaje się kilka miesięcy za 1 zł)
mają sporo kursów biznesowych
oraz mozna sobie dopasować godziny zajęć do swoich możliwości.
https://speak-up.pl/pl/metoda
Odpowiedz

#12
Osobiście mogę polecić szkolenie dla menedżerów http://www.kreator-szkolenia.pl/szkoleni...-zespolem/  organizowane przez firmę Kreator. Siedziba tej organizacji mieści się we Wrocławiu. Szkolenie jest na wysokim poziomie, szyte na miarę konkretnej firmy. Organizują także kursy otwarte z efektywnego zarządzania zespołem. Myślę, że każdemu kierownikowi przydałoby się takie szkolenie.
Odpowiedz

#13
Ciekawe szkolenia ma moim zdaniem firma LHH
http://www.lhhpolska.pl/pl/rozw%C3%B3j-p...5%BCerskie

Szczególnie, że szkolenia skierowane są bezpośrednio do kadry menadżerskiej. Pozwole sobie skopiować założenia programu ze strony firmy, bo moim zdaniem są interesujące:
Rozwój osobistych kompetencji kierowniczych w pracy z podwładnymi
Umocnienie autoryteru szefa w organizacji i w relacjach z inni jednostkami firmy, także w wymiarze międzynarodowym
Wzmocnienie integracji w zespole zarządzającym i poprawa komunikacji między jego członkami
Odpowiedz

#14
(11.07.2017, 21:42)marinetta napisał(a): Spotkałam się z ofertą szkoleń dla menadżerów, moim zdaniem to super sprawa, można się tam nauczyć tego jak pracować ze zróżnicowaną grupą: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/j...wana-grupa

Także myślałam o tej firmie ale w innym kontekście. Po prostu podoba mi się to zajęcie tzn. szkolenie innych ludzi - myślę że tam dowiem się  jak zostać trenerem
Odpowiedz

#15
Tutaj https://www.akademiaversum.pl jest ciekawy kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych . Myślę, że wiele osób znajda tam informacje, które z powodzeniem wykorzystają w swoim salonie. Takie lekcje biznesu przydadzą się osobom, które zajmują się zarządzaniem salonem.
Odpowiedz

#16
https://www.humanskills.pl/szkolenia_otw...r-zespolu/ To według mnie najlepsze szkolenie dla menadżerów. Konkretne i skuteczne w efektach.
Odpowiedz

#17
Polecam intensywnie i mocno szkolenia managerskie warszawa  https://www.humanskills.pl/ korzystałam z nich i naprawdę jestem pod wrażeniem profesjonalności i skuteczności.
Odpowiedz

#18
Myślę, że ciekawymi i wartymi uwagi są szkolenia z podatków . Zwłaszcza dla osób na stopniu managerskim. Takie osoby powinny mieć podstawową wiedzę z wielu dziedzin. Ja również jestem kierownikiem i powiem wam, że zastanawiam się właśnie nad wzięciem udziału w tego typu szkoleniu.
Odpowiedz

#19
Moim zdaniem warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

staniki elomi
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.