Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Systemy ppoż. w firmie
#1
Cześć wszystkim. Na pewno każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego jak przestrzeganie zasad bhp oraz ppoż. w firmie jest ważne. Właśnie dlatego ja przede wszystkim w sklepie https://znaki-bhp.pl/sprzet-przeciwpozar...stwo-ruchu zawsze zaopatruję się w najróżniejsze produkty wspomagające taką ochronę ppoż.
Odpowiedz

#2
Aby móc przestrzegać bezpieczeństwa pożarowego konieczna jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego , którą sporządza i wprowadza osoba z  uprawnieniami. Musi się ona znajdować w każdym obiekcie użyteczności publicznej, w magazynach, halach produkcyjnych i budynkach zamieszkania zbiorowego
Odpowiedz

#3
System ppoż w zakładzie pracy to podstawa
Odpowiedz

#4
Żeby tak każdy uważał, niestety część osób, które znam podchodzi do tematu na zbyt dużym luzie, a później są zdziwieni, kiedy zdarzają się nieoczekiwane i nieprzyjemne wypadki. Myślę, że nad bezpieczeństwem przeciwpożarowym w firmie powinny pracować takie systemy wykrywania i gaszenia iskier, jak te https://firefly.com.pl/technology/system...nia-iskier Poczytajcie w wolnej chwili, towar wart uwagi.
Odpowiedz

#5
W sumie gdy jeszcze chodzi o wszelkiego rodzaju kwestie związane również z BHP to ja wiem z własnego doświadczenia jak ważne one są. W każdym razie bez problemów jesteśmy w stanie znaleźć w https://znaki-bhp.pl/ i jak dla mnie ten sklep jest zdecydowanie najepszym wyborem.
Odpowiedz

#6
W sumie jak jeszcze jesteśmy w tej tematyce to ja również chcę dodać, że całkiem ważną sprawą jest to aby wiedzieć jakie gaśnice proszkowe najlepiej jest kupować. W sumie bez problemów możemy je znaleźć w sklepie https://znaki-bhp.pl/produkty/201_gasnice_proszkowe i wiem, że ich zastosowanie jest niezwykle ważne w każdym miejscu.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.