Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System płatności ratalnej - jaki wybrać dla sklepu internetowego
#1
Jaki system płatności ratalnej według Was jest najlepszy do sklepu internetowego i czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat rozwiązań które są bezpieczne, proste w obsłudze i jednocześnie licząc na pełne wsparcie obsługi oraz szybkie rozpatrywanie wniosków. Będę ogromnie wdzięczna za konkretne informacje!
Odpowiedz

#2
Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim wydajnych i skutecznych systemów płatności ratalnej to na pewno warto wziąć pod uwagę system iPłatności https://iplatnosci.pl/ przede wszystkim to całkowicie bezpłatna wtyczka dla sklepów na każdej platformie sklepowej. My nie mamy żadnych kosztów, a dla klienta warunki są naprawdę przystępne i dość szybko rozpatrują wnioski tym bardziej, że to narzędzie działa 24/7.
Odpowiedz

#3
Integracja z systemem płatności ratalnej akurat nie jest jakieś bardzo uciążliwe, a korzyści z niego płynące są bardzo wysokie. Dlatego też najlepiej będzie dodać swój sklep do takiego rozwiązania, jak iPłatności. Do tego wszystkie informacje znajdziesz bezpośrednio na ich stronie internetowej, następnie otrzymaliśmy instrukcje instalacji integracji, jak masz nadal jakieś wątpliwości to na pewno pomogą aby wszystko działało tak jak być powinno.
Odpowiedz

#4
Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę w takim razie co dokładnie mają w ofercie i jednocześnie jak to ostatecznie od strony technicznej u nas wyjdzie oraz czy klienci do tej opcji się po prostu przekonają. Pozdrawiam!
OdpowiedzPodobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  E-commerce, a system płatności ratalnej JakubZel 7 9 01.11.2022, 16:27
Ostatni post: Hakuna31
  Załozenie sklepu internetowego muniek 17 2,142 29.03.2022, 10:47
Ostatni post: artulloo
  Sposób na nowy lub powiekszenie obecnego sklepu internetowego teknoid 8 8,501 23.12.2016, 17:38
Ostatni post: kolomaciejUżytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.