• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stres a wypadanie włosów
Orientujecie sie jaki wpływ na wypadanie włosow ma stres?

Mam wrazenie,ze w powodu stresu wypadła mi ostatnio połowa włosów.
Odpowiedz
Niestety ale stres ma ogromne działanie na wypadanie włosów. Też tak miałem, z żalem ściąłem włosy, bo były wszędzie, a ilość po czesaniu i to tylko na mokro mnie przerażala.
Od listopada pije pokrzywe i biorę witaminy, stresu też jakby mniej i jest poprawa. Do tego olejowanie, mycie odżywka.. Włosy ładniejsze ale krótkie.

Pomogło również stosownie wcierki na cebulki włosowe od firmy Delpos:
https://delpos.pl/

Pobudza ona porost włosow.
Odpowiedz
Niestety, zależność między stresem a kondycją zdrowia jest bardzo duża. Dlatego warto poznawać techniki radzenia sobie z nim.
Odpowiedz
Łysienie plackowate jest formą łysienia w dużej mierze powodowaną stresem.
Odpowiedz
Stres ma ogromny wpływ na wypadanie włosów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika erosek
WątkiDataOdpowiedzi
Upadłość konsumencka11.05.2020, 06:344
Rachunek w ing banku czy w alior banku11.02.2020, 12:372
Tania drukarnia online05.03.2019, 08:072
Drukarnia internetowa Openprint30.12.2016, 07:454
Firma handlowa - jaka branża29.05.2015, 15:225

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom