• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep internetowy z blogiem?
Otwieram swój sklep interentowy i zastanawiam się, czy dobrym pomysłem będzie prowadzenie przy tym sklepie czegoś w rodzaju bloga firmowego/eksperckiego. Robiliście już coś takiego? Przyniosło to jakieś wymierne efekty?
Odpowiedz

Blog firmowy/ekspercki to bardzo dobre rozwiązanie. Buduje zaufanie do marki i kreuje ruch na stronie. Oczywiście należy uzbroić się w cierpliwość. Przez pierwsze miesiące być może będziesz pisał dla garstki osób (często przypadkowych), które trafią na bloga. Jednak nie należy się zrażać tylko pisać systematycznie i ciekawie. Gwarantuję, że to zaprocentuje w przyszłości.
Odpowiedz
 Podziękowali: Zema
Blog jak najbardziej, możesz go sobie o wiele lepiej wypozycjonować, a z poszczególnych wpisów na blogu odsyłać do odpowiednich produktów które oferujesz w sklepie.
Odpowiedz
Blog firmowy to świetny pomysł. Jak zostało napisane na efekty pewnie będzie trzeba poczekać, ale warto podjąć ten wysiłek, bo blog o wiele łatwiej wypozycjonować i do tego jest świetny sposobem na ściągnięcie ruchu do twojego sklep. Odpowiednie linkowanie może zdziałać cuda Wink Nie zapomnij też o tym, żeby podczas tworzenia bloga i poszczególnych wpisów trzymać się pewnych zasad. Content musi być oryginalny i wartościowy, wtedy ma szansę zaistnieć w świadomości szerszego grona odbiorców. Cały blog, jak i każdy wpis musi być zoptymalizowany, żeby wyszukiwarka chętniej go wyświetlała. Jeśli chodzi o optymalizację bloga, to polecam ci ten artykuł ksiegapozycjonera.pl/21-niezawodnych-technik-optymalizacji-bloga-jak-gdzie-i-kiedy
Odpowiedz
Blog firmowy, to przede wszystkim świetnie narzędzie do budowania wizerunku w sieci. Jeśli jest dobrze prowadzony i dostarczmy czytelnikom wysokiej jakości treści, to sam blog pozytywnie wpłynie na odbiór firmy w sieci.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Blog to świetny pomysł, jeśli się ma czas na jego prowadzenie. Po jakimś czasie może zwiększyć ruch na stronie i fajnie się go pozycjonuje. Trzeba tylko pamiętać, aby publikować regularnie i tworzyć wartościowe treści. Dlatego właśnie trzeba poświęcić temu trochę czasu. Ale warto Smile Postaraj się też od razu zoptymalizować blog. Optymalizuj też od razu każdy post. Będzie to później zbawienne dla pozycji twojego bloga Wink Polecam poczytać artykuły na Księdze Pozycjonera, na pewno znajdziesz tam dużo wskazówek odnośnie optymalizacji Smile
Odpowiedz
Blog firmowy to jak na mój gust dzisiaj konieczność. Dobrze jest opowiedzieć, coś o produktach, o sobie, o działalności. Ja często czytam blogi firmowe, przynajmniej jestem w temacie, zanim cos kupię Wink.
Odpowiedz
(09.07.2015, 12:49)grolsz napisał(a):  Blog firmowy to jak na mój gust dzisiaj konieczność. Dobrze jest opowiedzieć, coś o produktach, o sobie, o działalności. Ja często czytam blogi firmowe, przynajmniej jestem w temacie, zanim cos kupię Wink.

Może nie tyle konieczność, co przede wszystkim bardzo dobre narzędzie promocji oraz budowania wizerunku.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Prowadzenie bloga do sklepu jest uzasadnione, kiedy w sklepie sprzedawane są szczególne produkty, czy też gadżety. Rzadko kiedy sprawdzam blogi sklepowe. Muszą one przyciągać treścią oraz designem
Odpowiedz
Taki blog musiałby się czymś wyróżniać ,podobnie jak sam sklep,aby tak było najlepiej nie zakładać sobie strony samemu.Jest sporo firm które zrobią to szybko,łatwo i profesjonalnie.Radzę zajrzeć na stronę http://stronysklepowe.pl
poznać ofertę i skontaktować się z ich programistami.Nie tylko doradzą,ale też pomogą w prowadzeniu strony,bloga,oferując przy tym dożywotnią gwarancję.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika ksaweryM
WątkiDataOdpowiedzi