• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis usprawniający zarządzanie rachunkowością w firmie
#1
Analizer24 to innowacyjne rozwiązanie firmy 4Finance, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom programistycznym pozwala na szczegółową analizę wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa. Dzięki przejrzystym raportom generowanym przez serwis przedsiębiorcy nie muszą już podejmować decyzji w sytuacji braku kompleksowej informacji na temat sytuacji firmy.
Proces usprawnienia zarządzania zaczyna się od automatyzacji wprowadzania danych do systemu księgowego. Jest to jedna z funkcjonalności aplikacji Analizer24, która pozwoli na konwersję danych i zsynchronizowanie ich z systemem księgowym OPTIMA. Ponadto zapewni automatyczny import danych z plików utworzonych przez systemy transakcyjne banku, zawierających historię rachunku. System umożliwi przypisanie tych danych do dokumentów księgowych.
Kolejnym etapem będzie możliwość rozwarstwienia przychodów oraz kosztów i ponowne ich rozłożenie do poszczególnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Wszechstronność narzędzia będzie polegała na możliwości wyboru różnych metod ich porządkowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe będzie wygenerowanie szczegółowego raportu finansowego, dotyczącego kosztów i przychodów różnych działów danej firmy.
Raport finansowy kosztów przedsiębiorstwa, a także bilans czy rachunek zysków i strat, które użytkownik będzie mógł stworzyć korzystając z aplikacji, pozwolą na dokonanie standingu finansowego firmy, czyli określenia jej sytuacji ekonomicznej i płynności finansowej. Będzie to możliwe dzięki automatycznej ocenie rentowności oraz efektywności mechanizmów działania, a także dzięki wskazaniu potencjalnych problemów i identyfikacji zagrożeń dla stabilności finansowej firmy wraz z określeniem, które obszary działalności wymagają poprawy.
Zapraszamy do sprawdzenia możliwości programu na: http://www.analizer24.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka Działanie 8.1. ?Dotacje na Innowacje ? Inwestujemy w Waszą przyszłość?
[Obrazek: b5iq05.jpg]
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Magdalena Polan
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom