• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis ułatwiający współpracę firmy i biura księgowego
#1
Jesteś właścicielem firmy i zlecasz księgowość firmie zewnętrznej? Pewnie nie raz doświadczyłeś nerwów z powodu utrudnionej komunikacji pomiędzy Tobą a biurem rachunkowym. Domyślam się, że najwięcej z nich dotyczyło kwestii dojazdów do biura księgowego i dostarczania dokumentów. Doradztwo w zakresie zarządzania firmą i optymalizacja kosztów również mogłyby być na wyższym poziomie.
Jeżeli zależy Ci na większym zaangażowaniu i pogłębieniu współpracy z księgowością, wypróbuj najnowszą usługę online ? Accountings24.pl. Dzięki niemu zyskacie z księgowym łatwy i przede wszystkim wspólny dostęp do wszystkich dokumentów, co wyeliminuje trudności związane z ich dowozem. Otrzymacie wgląd do analiz i prognoz finansowych, ponadto za pośrednictwem serwisu możecie prowadzić dialog, zadawać pytania i przesyłać niezbędne informacje. Usługa pozwala wyeliminować pośrednictwo w Waszej korespondencji, ponieważ dostępem do danych objęte są tylko bezpośrednio zaangażowane w sprawę podmioty. O niepokojących sygnałach, dotyczących sytuacji finansowej firmy, będziecie informowania automatycznymi komunikatami i alertami. To rozwiązanie zdecydowanie skuteczniejsze, niż popularna współpraca za pośrednictwem poczty elektronicznej, ponieważ macie pewność, że dokumenty są gromadzone w jednym miejscu, niczego nie zgubicie ani nie usuniecie. Nie musicie martwić się również o przekierowanie Waszej korespondencji, bo odbywa się ona bezpośrednio między zainteresowanymi. W dodatku zyskujecie porządek w Waszych rozmowach i sprawną organizację dokumentów.
Rachunkowość jeszcze nigdy nie była tak prosta! Powiedz o Accountings24.pl swojemu księgowemu! http://www.accountings24.pl

[Obrazek: j6pqad.jpg]
Odpowiedz
#2
Ja tam ułatwiam sobie życie i faktury załatwiam online przy pomocy programu bizin. Jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i ma dużo fajnych funkcjonalności.
Odpowiedz
#3
Przy przesyłaniu tego typu dokumentów i innych informacji wrażliwych warto mieć na uwadze ich bezpieczeństwo. Wiele w firmach jest informacji które nie powinny wyjść poza nią więc warto zainwestować w systemy zabezpieczeń. Ja myślę o http://zadbajobezpieczenstwo.pl/ czy ktoś może z tego rozwiązania korzystał?
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Accountings24
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom