Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoczęcie pracy w Internecie? Pomożemy!
#1
Czym jest M2M?
Money2Money (M2M) jest pośrednikiem między instytucjami chcącymi polecać swoje produkty w sieci a internautami, którzy na tym polecaniu chcą zarobić. To program partnerski z bardzo atrakcyjnymi stawkami prowizyjnymi.

Jak rozpocząć?
Każdy nowy afiliant może liczyć na pomoc zespołu M2M, zarówno merytoryczną, jak i techniczną.
Już po rejestracji Partner otrzymuje informacje i gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w bazie produktów:
finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych.
W przypadku, gdy afiliant nie posiada własnej strony internetowej, program Money2Money zapewnia jej gotowy szablon.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy: www.money2money.com.pl
Odpowiedz

#2
W sumie mnie takie prace raczej nie za bardzo interesują i na ten moment skupiam się przede wszystkim na pracy w Niemczech. Zresztą nawet udało mi się całkiem niedawno natrafić na fajne miejsce https://www.globelus.pl/praca-w-niemczech-dla-par gdzie bez najmniejszego problemu możemy znaleźć właśnie pracę w Niemczech ale dla par.
Odpowiedz

#3
(11.06.2022, 18:03)arabaki napisał(a): W sumie mnie takie prace raczej nie za bardzo interesują i na ten moment skupiam się przede wszystkim na pracy w Niemczech. No i bardzo dobrze, ja też wyjechałem do Niemiec i nie żałuję sobie na nic a mimo to i tak bez problemu jestem w stanie odłożyć sobie coś tam z każdej wypłaty. Jak chcesz to mogę Ci polecić stronę pracawue ja tam znalazłem robotę oferty mają bardzo ciekawe zobacz sobie 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.