Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin forum
#1
Witaj drogi użytkowniku forum, potrzebujemy wsparcia, aby utrzymać i rozbudować nasze forum internetowe, jeśli chciałbyś nam w jakiś sposób pomóc, prosimy Cię o założenie całkowicie darmowego konta bankowego SmartBank, otrzymujecie wtedy bardzo fajne i funkcjonalne internetowe konto bankowe, dzięki czemu my otrzymujemy środki na utrzymanie forum i jego dalszą rozbudowę. To Cię nic nie kosztuje, a nam bardzo pomoże w dalszym ciągu rozwijać naszą internetową społeczność.

Link do założenia konta Smart Konto

   

Jeśli założysz bezpłatne konto bankowe otrzymasz od nas szczególną rangę "Przyjaciel" VIP, która będzie widoczna w Twoim 
profilu na forum. Wtym celu wyślij wiadomość do admina Adrian.

Ranga: Przyjaciel Forum VIP [Obrazek: vip.png]

Regulamin forum oraz zasady


Zasady ogólne
1. Korzystanie z forum jest bezpłatne.

2. Każdy zarejestrowany użytkownik forum http://forum.finansefakty.pl zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu i zasad forum.

3. Autorzy serwisu nie wykorzystują żadnych poufnych danych o użytkowniku.Twój adres e-mail jest bezpieczny.
Nie zostanie nikomu udostępniony.
Na Twój adres e-mail mogą być przysyłane ważne informacje dotyczące  forum oraz treści o charakterze reklamowym.

4. Dane użytkownika oraz nick nie mogą zawierać słów powszechnie uznanych za wulgarne lub obraźliwe.

5. Zasoby innych stron lub kopiowane treści stron na użytek forum http://forum.finansefakty.pl muszą zawierać jasne i czytelnie źródło pochodzenia.

6. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

7. Zakaz edytowania i usuwania uwag moderatorów oraz administratorów.

8. W przypadku łamania zasad regulaminu forum przez użytkownika, administrator lub moderator forum może ograniczyć prawa użytkownika do korzystania z forum, a w skrajnych przypadkach do trwałego usunięcia konta.

9. Moderator/administrator może odstąpić od wymierzania kary, gdy uzna za stosowne. Ma również prawo ukarać użytkownika ostrzeżeniem, gdy pomimo pouczenia użytkownik nadal łamie Regulamin.

Pisanie postów/tematów
10. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź czy nie ma już na forum podobnego tematu. W tym celu użyj opcji ?Szukaj?

11. Swoje posty / tematy należy umieszczać w odpowiednim dziale forum. Administratorzy forum mogą, bez powiadomienia użytkownika, przenieść, zablokować lub usunąć dany post, jeżeli będzie on wpisany w niewłaściwym dziale forum.

12. Problemy należy opisywać klarownie i możliwie wyczerpująco, co wpłynie na jakość i czas udzielanej pomocy.

13. Odpowiadając w temacie, proszę pisać z sensem i na temat.

14. Zakaz zamieszczania pytań i odpowiedzi odnośnie nielegalnych stron, a także linków do nich oraz wszelkich
nielegalnych plików i innych materiałów.

15. Ponadto zabrania się spamowania oraz rozpowszechniania w wątkach lub w postaci wiadomości prywatnych linków i innych, niezaakceptowanych przez Administratora lub moderatorów treści, zwłaszcza tych niezwiązanych z forum lub uznanych za nieetyczne lub obraźliwe. Zabrania się również umieszczania linków, odnośników bezpośrednich (linków bezpośrednich) do forów dyskusyjnych o podobnej tematyce oraz serwisów konkurencyjnych a także linków do stron związanych tylko wyłącznie z promowaniem produktów finansowych.

16. Zakaz zakładania tematów i pisania postów celem uzyskania pomocy w kwestii nielegalnej działalności, forsowania cudzych zabezpieczeń, nawoływania do łamania prawa, sposobów na obejście regulaminu oraz udzielania takowej pomocy.

17. Za postępowanie naruszające regulamin forum uznaje się również zamieszczanie ogłoszeń, na które w sposób zdecydowany i wyraźny skarżą się użytkownicy forum. Administratorzy forum mogą w takim przypadku, bez powiadomienia użytkownika, przenieść, zablokować lub usunąć dany post.

18. Pisząc przestrzegaj zasad pisowni polskiej.

19. Nazwy tematów formuj zwięźle, tak aby każdy wiedział o co Ci chodzi.

20. Zakaz pisania caps-lockiem (tzn. WIELKIMI literami), formatowania tekstu z wyjątkiem pogrubienia słów kluczowych (bold) i podkreślenia (underline)

21. Kolory zarezerwowane są dla moderatorów i administratorów.

22. Zakaz dublowania tematów.

23. Jeśli chcesz w treść postu wstawić obiekt graficzny, użyj formy zminiaturyzowanej - maksymalny dopuszczalny rozmiar obiektu graficznego 200x150px.

25.Zabrania się pisania postów które nie wnoszą nic ciekawego do dyskusji, czyli posty pisane wyłącznie po ty by zareklamować własne strony, firmy itp. Takie tematy czy posty będą weryfikowane lub całkowicie usuwane.

Użytkownicy którzy  będą pisać posty które  mają na celu wyłącznie reklamowanie stron lub ich  usług, będą dostawać ostrzeżenia lub zostaną całkowicie usunięci z forum .


Sygnatury i podpisy
26. Zakaz umieszczania treści wulgarnych, uznawanych za obraźliwe, erotycznych lub drastycznych.

27. Zakaz umieszczania linków do stron łamiących prawo, w tym pornograficznych i propagujących przemoc.

28. Awatar może mieć maksymalną wagę = 50KB.

29. Podpis może zawierać co najwyżej 3 linijek tekstu.

30. Zbyt duży podpis może zostać zmodyfikowany lub usunięty.

31. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia podpisu w każdej chwili jeżeli uzna to za stosowne.

32. Prosimy używać stopek rozsądnie. Nie jest wskazane również aby namawiać internautów tekstami typu :KLIKNIJ TU itp . Zależy nam aby forum było przejrzyste i funkcjonalne. Sygnatura służy przede wszystkim do umieszczenia linku ciekawych i swoich stron prywatnych, stron firmowych oraz blogów i innych ciekawych stron. Zabronione jest umieszczanie tylko linków referencyjnych prowadzących do programów partnerskich oraz wszelakiego rodzaju komercyjnych ofert.

33.Zabrania się również umieszczania linków do forów dyskusyjnych o podobnej tematyce oraz serwisów konkurencyjnych a także linków do stron związanych tylko wyłącznie z promowaniem produktów finansowych.

Zgłaszanie łamania regulaminu
34. Jeżeli uważasz, że dana wiadomość w jakikolwiek sposób łamie przepisy obowiązujące na forum, łamie prawo lub zawiera wulgaryzmy zgłoś to moderatorowi działu, w którym to znalazłeś lub administratorowi forum w celu usunięcia problemu.

Ustalenia końcowe
35. Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002 (Dz.U. 144 poz. 1204), użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez strony http://forum.finansefakty.pl oraz http://finansefakty.pl
na swój adres elektroniczny.

36. Zlecenie usunięcia konta użytkownika, może odbyć się poprzez przesłanie w formie elektronicznej administratorowi lub poprzez zakładkę ?kontakt? widniejącą na dole strony forum, z treścią lub tematem "Usuń".

37. Będąc użytkownikiem forum oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem i zobowiązujesz sie przestrzegać jego zasad.

38.Administracja nie udziela gwarancji na treści, usługi, produkty znajdujące się na forum.

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie bezpośrednie lub niebezpośrednie, przypadkowe lub celowe zniszczenia i straty(również te, których skutkiem była utrata dochodów lub zysków) spowodowane korzystaniem z treści zawartych na forum lub braku możliwości skorzystania z nich.

39.Wszystkie dane użytkownika takie jak adresy IP, adresy e-mail itd. są przechowywane w bazie danych.
Administratorzy ani inne osoby związane z obsługą forum nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z tytułu uzyskania dostępu do tych danych przez osoby trzecie w sposób niepowołany.

40.Wypowiedzi użytkowników wyrażają ich poglądy, które nie zawsze mają odzwierciedlenie w poglądach Administracji.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. Autor,ekipa forum oraz właściciel strony nie odpowiada za treść reklam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.