• Biznes Forum

    Forum finansowe, forum biznesu poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Szkolenia?
#1
Tyle się teraz mówi o wykształceniu, własnym rozwoju itp. Podobno nawet po skończonych studiach warto uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach. Możecie polecić gdzie takich szkoleń szukać i na co zwracać uwagę przy wyborze? 
Odpowiedz
#2
Ja jestem zdania, że własny rozwój i wykształcenie jest bardzo ważny. Jeśli mamy taką możliwość warto wykorzystywać każdą chwilę i okazje na zdobywanie wiedzy. To czego się nauczymy nam zostanie i zawsze poprawi naszą wartość jako pracownika. Ja osobiście jestem inżynierem i korzystam z takich szkoleń http://emt-systems.pl/tia-portal-szkolenia.html ale w każdej dziedzinie jest masa ośrodków szkoleniowych. 
Odpowiedz
#3
Niestety bez doświadczenia trudno o dobrą pracę. Szkolenia powinny pomóc w znalezieniu dobrej posady, ale muszą to być profesjonalne szkolenia, na których można się czegoś nauczyć. W VIDI prowadzą wiele różnych szkoleń, głównie dla handlowców, m.in. takie szkolenie https://superszkolenia.pl/szkolenie/6,sk...edazy.html z technik sprzedaży powinno się sprawdzić.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika mgeta
WątkiDataOdpowiedzi
Szkolenia z technik napędowych?14.08.2018, 14:150
Czy szkolenia można wliczać jako koszt do DG?18.06.2018, 16:320
Szkolenia?15.06.2018, 13:090
Koszty prowadzenia działalności?07.03.2018, 14:480
Ośrodki szkoleniowe warte polecenia?14.02.2018, 14:280
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom