• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Najbardziej dochodowa praca w internecie?
Gzie zarabiacie przez internet, interesują mnie sprawdzone metody, nie jakieś cudowne techniki, ale tam gdzie można zarobić prawdziwe pieniądze. Polecicie coś, próbowałem już szczęścia w programach partnerskich, ale dopiero się uczę i na razie jeszcze nie mam jakiś spektakularnych efektów. 
Macie jakieś fajne przede wszystkim sprawdzone metody gdzie dorobić sobie przez internet?
Odpowiedz

Programy partnerskie i inne reklamy, które już próbujesz, pisanie tekstów, prowadzenie bloga, prowadzenie kanału na YT. Z tych 3 jedynie pisanie tekstów daje szanse na szybki zarobek, pozostałe metody wymagają czasu i zdobycia ruchu na stronach/kanałach
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
A w jakich programach partnerskich uczestniczysz, wszystko zależy od tematyki, warto czasami podziałać tam gdzie nie ma konkurencji.
Odpowiedz
No najlepiej tam gdzie nie ma konkurencji, bo możesz sobie znaleźć fajną niszę Smile

Z programów partnerskich to polecę zdecydowanie Tradedoubler i program partnerski Bankier.pl. Fajny jest też money2money, ale mam wrażenie, że jakoś słabo zliczają leady. Comperialead ma fajne programy, ok zliczają, ale znów trwa to w nieskończoność :/

Z reklam kontekstowych to dla ludzi o silnych nerwach AdSense (silne nerwy potrzebne na to, że w każdej chwili możesz dostać bana "bo tak") kasa tam jest bardzo dobra, a jak jeszcze dobrze umiejscowisz reklamy to może być idealnie. Jak już zbanuje Cię AdSense to zostaje adkontekst.

Sieci reklamowych udostępniających CPM itp nie polecę żadnej.
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Moderowanie stron, pisanie artykułów.
Odpowiedz
Z mojego doświadczenia polecam zapełnianie nowych stron contentem. Dobre tempo pisania, plus wiedza o temacie - z łatwością zapełnisz stronę treścią. A ktoś, kto docenia SENSOWNY content potrafi zapłacić. Mi wychodziło ponad 40 złotych na godzinę.
Czytam i polecam wszystkim zainteresowanym - http://www.e-rynekforex.pl
Odpowiedz
(25.04.2015, 09:37)Farmer0071 napisał(a):  Z mojego doświadczenia polecam zapełnianie nowych stron contentem. Dobre tempo pisania, plus wiedza o temacie - z łatwością zapełnisz stronę treścią. A ktoś, kto docenia SENSOWNY content potrafi zapłacić. Mi wychodziło ponad 40 złotych na godzinę.
Poprosiłbym o info na priv, gdzie są Ci, którzy patrzą na jakość przy zlecaniu tekstów Big Grin
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika benek
WątkiDataOdpowiedzi
Toluna. Ankiety Online26.08.2016, 09:217
Aplikacja do oszczędzania pieniędzy23.08.2016, 18:0710
Gdzie jest najlepsze ubezpieczenie turystyczne.20.07.2016, 12:083
Eksport do CSV z polskimi znakami25.03.2016, 22:052
Jaki jest najlepszy program partnerski ?31.01.2016, 12:240

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom