• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Lepiej wymieniać pieniądze w paypalu z euro na pln czy przelać w euro na konto pln ?
Cześć, mam 90 euro na koncie paypal chce je przelać na polskie konto w złotówkach w mbanku, nie wiem czy lepiej zamienić w paypalu przez konwerter walut po ich kursie czy lepiej wysłać w euro do mbanku?
Odpowiedz

Lepszy kurs jest na paypal niż w mbanku, przekonwertuj sobie w panelu paypal na złotówki i wtedy dopiero na konto bankowe.
Odpowiedz
W Mbanku masz kurs 4,21 zł, a na paypal każdy narzeka, że pobierają straszną prowizję gdy wymieniasz pieniądze.
Odpowiedz
To racja, paypal okrada ludzi, gdy chcą wymienić pieniądze. Tak właśnie sie wzbogacają.
Odpowiedz
Również słyszałem, że paypal w ostatnim czasie ładnie pogrywa sobie z ludzi.
A chciałem tam założyć konto. Dobrze, że tego nie zrobiłem.
Odpowiedz
No ale może to tylko chwilowy kryzys paypala, zawsze byli dobrzy w tym co robią, dlatego nie wierze że teraz tak oszukują.
Odpowiedz
Na jakiej podstawie stwierdzacie takie fakty, ja nigdy nie miałem żadnych problemów z paypal'em.
Odpowiedz
No ja również nie miałem żadnych problemów.
Zawsze wszystko działa.
Odpowiedz
Paypal nigdy mnie na niczym nie oszukał, kurs ma podobny jak w bankach.
Do tego wszystko szybko idzie załatwić przez paypal.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika arekpyta
WątkiDataOdpowiedzi
Strony i program do tworzenia logo ?06.02.2016, 15:062
Jaki jest numer Iban i Bic mBanku ?03.02.2016, 23:081
Czy PayPal działa w niedzielę?27.12.2015, 11:403
Pytanie Ile kosztuje dokładnie jednorazowa porada prawna?03.07.2015, 10:245
Darmowe pakiety biurowe!27.04.2015, 21:474