• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Inwestycja na lubelszczyźnie - czy warto?
Razem z mężem posiadamy na Mazowszu sieć piekarni, która od lat przyniosi nam duże zyski. Chcemy wykorzystać dobrą passę i otworzyć nowe punkty na Lubelszczyźnie. Stąd moje pytanie o potencjał branży na tym terenie oraz wskazówki, które posłużą mi do otwarcia działalności na tym terenie.
Odpowiedz

Dlaczego akurat na Lubelszczyźnie? Myślę, że na początek lepiej otwierać filię najbliżej głównej siedziby- to duże ułatwienie logistyczne dla firmy oraz oszczędność czasu i pieniędzy. W Lubelskim najbliżej będą Ryki- tuż przy trasie S17 (miasto ma koło 10 tys mieszkańców).
Odpowiedz
A jak kształtuje się potencjał na rozwój tego typu działalności w Rykach?
Odpowiedz
Podobno jest to jedna z dominujących branż w regionie więc potencjał na pewno jest. Bywam w Rykach sporadycznie więc nie znam dobrze rynku lokalnego. Najlepiej byłoby gdybyś zrobiła dokładne rozeznanie konkurencji.
Odpowiedz
Znasz okolicę, ale nie jesteś jej mieszkanką. Bardzo się cieszę, że trafiłam na obiektywną osobę. Powiedz mi w takim razie wszystko co wiesz o Rykach.
Odpowiedz
(24.06.2015, 12:03)KrystynaRaczkowska napisał(a):  Znasz okolicę, ale nie jesteś jej mieszkanką. Bardzo się cieszę, że trafiłam na obiektywną osobę. Powiedz mi w takim razie wszystko co wiesz o Rykach.
Wszystkiego Ci nie opowiem bo to temat rzeka. Wejdź sobie na gospodarczy portal Ryk: http://invest.ryki.pl/ i znajdź interesujące Cię informacje. Oprócz tego polecam wybrać się na wycieczkę i osobiście obejrzeć Ryki i okolice, z Warszawy daleko nie jest Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika KrystynaRaczkowska
WątkiDataOdpowiedzi
Adwokat - Warszawa16.11.2015, 13:012
Nowoczesne systemy parkingowe06.08.2015, 12:140
Ciekawe biuro projektowe09.06.2015, 10:090
Działalność gospodarcza zarejestrowana za granicą21.04.2015, 07:4212
nowy pomysł16.04.2015, 13:0217

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom