• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Czy PayPal działa w niedzielę?
Witajcie, czy PayPal działa również w niedzielę, bo zrobiłem błyskawiczne doładowanie konta poprzez mbank i czekam czekam i dalej nie mam pieniędzy na koncie paypalu, długo to może trwać? i czy pieniądze mi dzisiaj zaksięgują, czy muszę czekać do poniedziałku rano?
Odpowiedz

Paypal działa, to raczej mBank nie zadziałał w tym przypadku.
Odpowiedz
Ja robiłem ostatnio szybkie doładowanie z mbanku na paypal w niedzielę i czekałem ok 15 minut, a również wydaje mi się że to wszystko zależy od banku z którego pobierane są pieniądze. U mnie pieniądze wpłynęły bez problemu w niedzielę.
Odpowiedz
dzięki za odpowiedzi Smile kaska była na paypalu w ok 30 minut także wszystko ok
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika arekpyta
WątkiDataOdpowiedzi
Lepiej wymieniać pieniądze w paypalu z euro na pln czy przelać w euro na konto pln ?15.02.2016, 10:488
Strony i program do tworzenia logo ?06.02.2016, 15:062
Jaki jest numer Iban i Bic mBanku ?03.02.2016, 23:081
Pytanie Ile kosztuje dokładnie jednorazowa porada prawna?03.07.2015, 10:245
Darmowe pakiety biurowe!27.04.2015, 21:474

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom