• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie Co zamiast MS Office ?
Witajcie, próbuje zaoszczędzić na komercyjnym oprogramowaniu i szukam jakiegoś dobrego zamiennika MS OFFICE, polecicie jakiegoś dobre sprawdzone darmowe oprogramowanie?
Odpowiedz

Proszę sprawdzić takie programy jak: OpenOffice, Libre Office, Google Docs (online)
Odpowiedz
Open office cały czas korzystam.
Google docs są dobre do edycji przez kilku użytkowników w czasie rzeczywistym
Odpowiedz
(17.05.2016, 22:13)kamecka napisał(a):  Open office cały czas korzystam.
Google docs są dobre do edycji przez kilku użytkowników w czasie rzeczywistym

Google Docs i Open Office to najlepsze alternatywy. Masz jeszcze do wyboru Libre Office. Smile
Odpowiedz
MS Office jest bez dyskusyjnie najwygodniejsze, ale warto zainteresować się OpenOffice - duże możliwości, a darmowy nawet do celów komercyjnych.
Google Docs też warto używać, ale potrzebują one dość mocnego komputera i stałego połączenia z internetem.
Odpowiedz
Ja mam MS Office, ale korzystam też z Google Docs, open office mi nie podszedł kompletnie.
Odpowiedz
@Zema możesz teraz korzystać z bezpłatnych aplikacji Microsoft Office Online.
Odpowiedz
@Zema możesz spróbować również tych dwóch dodatków do chrome:

Office Online https://chrome.google.com/webstore/detai...adecfhkepb
Edytor Office https://chrome.google.com/webstore/detai...gdpimamgkj
Odpowiedz
Można czasami na allegro jeszcze jakieś klucze kupić albo od studentów MOffice
Odpowiedz
OpenOffice jest rewelacyjną alternatywą i nie trzeba wydawać kasy na jego instalację. Nie trzeba się też obawiać, że po aktualizacji systemu czy programu coś się może zepsuć (ja tak miałem przy MS Office 2007, koszmar jakiś). Interfejs jest naprawdę podobny do MS Office, tylko bez zbędnych udziwnień czy złożonych funkcji, chociaż owszem, brakuje kilku opcji, np. formatowania warunkowego po kolorach. 
A Google Docs też polecam, o ile mamy dobre połączenie internetowe, bo lubi się wieszać jak dużo osób korzysta w tym samym czasie.
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
Przecież alternatywnych rozwiązań to zdecydowanie nie brakuje, wystarczy zerknąć - http://gameplatform.pl/alternatywa-dla-g...ne-wybrac/
I przecież mowa o całkowicie darmowych rozwiązaniach. Co więcej - one wcale nie są jakoś mniej funkcjonalne. Ich funkcjonalność jest dokładnie na takim samym poziomie.
Odpowiedz
Świetną alternatywą dla MS Office jest Apache OpenOffice, albo LibreOffice - oba są darmowe.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Zarabianie na zdjęciach22.08.2014, 11:215
Konto demo - opcje binarne03.08.2014, 10:306
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450
Jak promować firmę w internecie?15.03.2014, 18:5142

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom