• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z polisą w Skandii
Hej wszystkim mam problem z polisą inwestycyjną. W czym rzecz, otóż trzy lata temu podpisałem umowę ze Skandią na ten oto niezbyt świetlany produkt. Liczyłem na szybki zysk, a poniosłem wyłącznie straty. Chciałbym zrezygnować, ale z tego co czytałem na forach poniosę jakieś opłaty za wykup czy likwidacyjne. Tak, tak wiem trzeba było czytać co się podpisuje. Co jednak mogę zrobić, aby nie ponosić kosztów związanych z rezygnacją?
Odpowiedz

Małe szanse, jedynie droga sądowa.

PS: Ciekawe ile będzie spamu z "najlepszymi" kancelariami pod tym postem Smile
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Nie czytałeś wcześniej umowy? Przez to zawsze są jakieś problemy..
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika dratefko
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom