Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pranie dywanów
#1
Siemanko, jakie znacie dobre metody na pranie dywanów? Robicie to w domu czy raczej w pralni? Ja zastanawiam się jednak nad pralnią. Na https://www.pralnia-warszawianka.pl/ znalazłam bardzo fajna ofertę bo piorą dywany bardzo dobrze, a w dodatku oferują dowóz do klienta.
Odpowiedz

#2
Ogólnie ja jeszcze nie oddawałem moich dywanów do prania, ale myślę, że w najbliższym czasie to nastąpi. Zresztą jeśli ktoś się tematyką dywanów interesuje to na pewno w serwisie http://www.wiejskomiejski.pl/dywan-do-sypialni/ fajnie przedstawiono temat o tym jaki dywan warto mieć w sypialni.
Odpowiedz

#3
Ja raz na jakiś czas oddaje dywany i małe dywaniki do firmy http://clis.pl/. Usługi zawsze wykonywane są starannie i ostrożnie by nic nie zniszczyć, ja jestem bardzo zadowolona z obsługi, i cena też jest bardzo korzystna. Polecam.
Odpowiedz

#4
W sumie na pewno nadal osób nie wie  czy lepiej samodzielnie podejmować się prania dywanów czy jednak może warto jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Właśnie dlatego ja chciałbym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://spottedlublin.pl/pranie-dywanow-...sjonalnie/ gdzie właśnie ta kwestia została bardzo dokładnie wyjaśniona.
Odpowiedz

#5
W sumie myślę, że jeszcze warto jest na pewno wspomnieć, że niektóre czynności możemy robić samodzielnie. Bardzo fajnie na stronie https://homecarpets.pl/blog/post/118_jak...an-recznie zostało właśnie opisane to w jaki sposób możemy wyprać nasze dywany ręcznie. Myślę, że takie rozwiązanie jest niezwykle dobre.
Odpowiedz

#6
Ogólnie gdy jeszcze chodzi o same dywany to musimy również wiedzieć najlepiej jak wygląda samo suszenie dywanu po praniu. Na całe szczęście doskonale o tym napisano w https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/sus...to-dobrze/ i ja jestem zdania, że właśnie taka wiedza jest niezwykle ważna. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko i wyłącznie zachęcić każdego do zapoznania się z tym materiałem.
Odpowiedz

#7
A macie do polecenia jakąś firmę z Warki lub okolic? Mój dywan jest już w opłakanym stanie.
Odpowiedz

#8
Mnie zastanawia to, w jaki sposób w ogóle warto byłoby dobierać odpowiednie dywany pod kątem danego pomieszczenia. Jeśli chodzi o biuro, to na stronie https://www.coniveo.pl/dla-domu/plytki-i...nylowe-lvt trafiłem na różnego rodzaju wykładziny i dywany. Ktoś z Was robił może u nich zakupy? Zastanawiam się, czy tego typu produkty faktycznie mogą się sprawdzić.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.