• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje pracownika
Hej, szukam pracownika z Ukrainy ponieważ potrzebna mi jest osoba z tym językiem. Gdzie można znaleźć bazę osób które szukają pracy w naszym kraju? Mam szukać online czy bardziej offline - jakieś biura pośredniczące?
Odpowiedz
Witam!
Tak się składa, że mogę polecić fajną stronę, która myślę, że pomoże Ci znaleźć pracownika! Na swojej stronie https://talentuno.com/pl/ chwalą się, że dzięki swoim działaniom, jak wstępna weryfikacja kandydatów oraz zautomatyzowany system, są wstanie obniżyć koszty o nawet 60%. Brzmi naprawdę nieźle, nieprawdaż? Co więcej jest to rekrutacja bez ryzyka. Dlaczego? Ponieważ płacisz tylko za dobrych kandydatów lub zatrudnionych pracowników, zależy na jaki model się zdecydujesz.  Myślę, że to naprawdę ciekawa opcja, jak się szuka pracownika. Pozdrawiam i owocnych poszukiwańSmile
Odpowiedz
Wiele jest agencji pośredniczących, warto poszukać.
Odpowiedz
Warto korzystać z serwisów ogłoszeniowych, tam także można zleźć dobrych pracowników.
Odpowiedz
Wiem ,,że ostatnio mówi się o rynku pracownika , ale pracownik powinien spełniać określone wymagania i chrakteryzować się określonymi cechami. Co to takiego kompetencje miękkie - wiele ostatnio się o tym mówi. Przygotowanie merytoryczne, skończone studia - owszem to ważne sprawy ale czy takie cechy jak umiejętność delegowania zadań, motywowanie innych czy umiejętność  rozwiązywania konfliktów nie są także ważne. Warto się nad tym zastanowić.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika anna_jutka
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom