Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję partnera handlowca - media, reklama
#1
Witam serdecznie,

Nazywam się Paweł Wilk i zajmuje się marketingiem cyfrowym. Moim produktem jest usługa reklamy internetowej Google przeznaczona dla firm usługowych, producentów, hurtowni i sklepów internetowych. Szczegóły znajdą Państwo na mojej stronie - ProjektDzisiaj.pl

Poszukuję partnera - handlowca, który zająłby się pozyskiwaniem klientów oraz utrzymywaniem relacji z nimi, podczas gdy ja mógłbym się skupić na prowadzeniu ich kampanii reklamowych. Pokrótce - Ty pozyskujesz klientów, ja ich obsługuję, po czym dzielimy się wypracowanym zyskiem.
 
Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Mail.: wilk.praca@gmail.com
Tel.: 667 383 500
Odpowiedz

#2
Nic tylko wrzucić ogłoszenie,albo baner reklamowy na jakiś portal lokalny...
Moja podpowiedź http://olsztyn.biz/
Także sukces murowany! Też sobie tak czasem dorabiam Wink
Odpowiedz

#3
Ktoś się zgłosił? Warto ogłoszenia lokalne sprawdzić.
Odpowiedz

#4
Reklama jest czymś naprawdę bardzo ważnym dla firmy. Taka jest prawda, że bez niej nie moglibyśmy zaistnieć na rynku. Dlatego warto postawić nawet na różnorodne opcje promocji swojej firmy. Jedna forma z tych bardziej popularniejszych są tablice zewnętrzne https://sharkdesign.pl/reklama-wyroby/ta...ewnetrzne/ . One zawsze zwracają na siebie uwagę i można zawszeć na nich różne treści. U firmy Shark Design możecie liczyć na naprawdę świetne tablice, które maksymalnie będą eksponować niezbędne wiadomości.
Odpowiedz

#5
Poszukujesz jescze kogoś, czy już znalazłeś?
Odpowiedz

#6
Prowadzę własną firmę od wielu lat i wiem jak ważna jest obecnie reklama oraz jej forma. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem reklamy zewnętrznej, to polecam Wam sprawdzić blog - https://www.znajdzreklame.pl/blogreklama...reklamowy/ .
Odpowiedz

#7
W sumie ja takimi rzeczami raczej się nie zajmuję, ale chcę powiedzieć, że dla mnie bardzo ważną sprawą jest przede wszystkim to aby wiedzieć dokładnie jakie gadżety reklamowe są warte uwagi. Muszę przyznać, że niezwykle ciekawie w https://mediadesign.pl/notesy-reklamowe każdy z nas znajdzie bardzo dobrej jakości notesy reklamowe. Na pewno jest to coś niezwykle istotnego.
Odpowiedz

#8
Serdecznie polecam witrynę http://vision-it.pl dzięki której uda Ci się wbić na wysokie pozycje w google.
Odpowiedz

#9
Czy jest to aktualne? Chciałbym współpracować z kimś odpowiedzialnym.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.