• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!
Kupujemy online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. 

Aukcji szukamy na ronta.pl a towaru pozbywamy się na olx i uwaga loombard.pl nawet z ich prowizją opłaca się często odsprzedać u nich - zalety że pozbywamy się towaru od ręki. Czasami lepiej zarobić szybko 100 PLN niż czekać na 300 PLN

Jakby ktoś miał problem ze zbyciem towaru proszę o kontakt! Zaproponuję stawkę za każdy wylicytowany towar zajmuję się wtedy osobiście transportem i przelewam pieniądze na konto. W takim przypadku nie musicie nawet wychodzić z domu żeby dorobić!
Odpowiedz
Wiesz może, gdzie mogłabym starać się o dofinansowanie dla nowego biznesu?
Odpowiedz
Całkiem ciekawa oferta pracy/współpracy.
Odpowiedz
Jeśli będziecie szukać partnera biznesowego, to na http://firmainfo.pl/zasady-wspolpracy-bi...wspolnika/ znajdziecie porady, od czego zacząć i na co zwracać uwagę. Generalnie uważam, że znalezienie wspólnika to całkiem niezły sposób na rozwój biznesu.
Odpowiedz
W jaki biznes warto inwestować czas i pieniądze?
Odpowiedz
Decydując się na prowadzenie własnego biznesu, warto wiedzieć jak chronić własność intelektualną. Ten temat został podjęty w poradniku na https://teberia.pl/jak-chronic-wlasnosc-...-know-how/ . Lepiej dowiedzieć się, jak zadbać o know how firmy.
Odpowiedz
Od niedawna też prowadzę swój biznes i cały czas poszukuje różne ciekawe oprogramowania, które pomogą mi w prowadzeniu rozliczeń. Jakiś czas temu słyszałam, że firma Melpe https://melpe.pl oferuje znakomite programy w tym kierunku. Można je przykładowo udostępnić również swoim pracownikom i w ten sposób usprawnić działania rozliczeniowe.
Odpowiedz
Jeżeli szukacie informacji, wiedzy na temat ego jak inwestować na giełdzie i nie tylko to możecie sięgnąć po tę książkę. Z pewnością rozwieje ona wasze wątpliwości Wink Expertia
Odpowiedz
W sumie to chciałbym być własnym szefem.
Odpowiedz
Przyszłościowym rozwiązaniem może być założenie firmy transportowej.
Odpowiedz
Może ktoś z was zainteresował by się bardzo ciekawym artykułem produktywność pracy .Każdy kto pracuje to na pewno bardzo dobrze zrobi jak ten artykuł przeczyta. Sam ten artykuł każdemu człowiekowi polecam i te artykuły czytają.
Odpowiedz
Prowadząc własny biznes czeka Ciebie wiele obowiązków i wiele niebezpieczeństw. Musisz bardzo uważać na swoje dane, dane swoich kontrahentów, pracowników, klientów a także inne poufne informacje firmy. Na pewno dobry program antywirusowy jest obowiązkowy w dzisiejszych czasach. Na stronie: https://teamnet-software.pl znajdziesz sporo takich programów (i o innym charakterze). Warto więc przejrzeć dostępną tutaj ofertę, bo jest naprawdę korzystna. Z nimi Twoje wszystkie dane będą bezpieczne, a praca będzie przyjemniejsza,
Odpowiedz
Kilka tygodni temu kumpel mi powiedział że bardzo dobrze zarobimy jak założymy piekarnie.Mi tę piekarnie założyliśmy i wczoraj na przykład kupiliśmy krajalnice do chleba .
Odpowiedz
Inwestycja w nowy biznes jest bardzo niepewna w tych czasach.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika ez1e
WątkiDataOdpowiedzi