• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na biznes Własna Firma. Produkcja wkładów, zniczy ?
Lightbulb 
Witam Państwa od dłuższego czasu zastanawiam się nad otwarciem własnej firmy.
Chciałbym otworzyć produkcje wkładów i zniczy ale głównie wkładów. Czy jest to opłacalne w dzisiejszych czasach ? Chciałem dodać ze mieszkam na wsi i mam spore budynki więc z lokum nie było by problemu.
Proszę o podpowiedz.
Odpowiedz

Zobacz kto od ciebie mogły kupić w okolicy. Zrób sobie kalkulacje kosztów, czy to opłacałoby się przy kontenerach które kupują duże sklepy.
Odpowiedz
Ja uważam, że to dobry pomysł. Jeśli dodatkowo chcesz zadbać o pracowników to mogę Ci polecić maty antypoślizgowe zobacz tutaj, dzięki czemu pracownicy tez będą bardziej wydajni. Jeśli nastawiasz się na dużą produkcję warto o tym pomyśleć! W Nikodem znajdziesz ponad 100 rodzajów, także też sobie dobierzesz wg potrzeb bez większego problemu.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że akurat ten sektor rynku jest mocno zmonopolizowany
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika hayman93
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom