• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pizzeria w polsce - kilka pomysłów
mam kilka pomysłów związanych z własną pizzerią / restauracją w Polsce, ale nie wiem jak to prawnie wszystko jest skonstruowane. Ktoś już się zmagał z tą całą machiną?
Odpowiedz
Dzień dobry, własna pizzeria na zasadzie franczyzy? Może taki koncept DaGrasso Pana zainteresuje. Poniżej kilka szczegółów. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
Odpowiedz
O, dzięki za odpowiedź. Z co prawda z franczyzną nie miałem nigdy do czynienia, ale jeśli miałbym się zdecydować to jak wygląda kwestia wkładu własnego? Czy w ogóle jest wymagany, gotówkowy, czy np. nieruchomość - mam tutaj na myśli lokal, w którym miałaby znajdować się restauracja.
Odpowiedz
(24.04.2020, 19:12)Apokalipto napisał(a):  O, dzięki za odpowiedź. Z co prawda z franczyzną nie miałem nigdy do czynienia, ale jeśli miałbym się zdecydować to jak wygląda kwestia wkładu własnego? Czy w ogóle jest wymagany, gotówkowy, czy np. nieruchomość - mam tutaj na myśli lokal, w którym miałaby znajdować się restauracja.

Szanowny Panie, koszt inwestycji wynosi: od 150 000 złotych netto (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu). Opłata wstępna wynosi 12 000 zł netto (w opłacie zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów). Jest także opłata miesięczna: od 1464,10 do 1964,10 złotych netto (w zależności od wybranych pakietów menu).

Odpowiedz
Jeżeli chodzi o stan techniczny lokalu to rozumiem, że potrzebna jest w tym przypadku stosowna opinia rzeczoznawcy, dobrze rozumiem?
Odpowiedz
(24.04.2020, 19:12)Apokalipto napisał(a):  O, dzięki za odpowiedź. Z co prawda z franczyzną nie miałem nigdy do czynienia, ale jeśli miałbym się zdecydować to jak wygląda kwestia wkładu własnego? Czy w ogóle jest wymagany, gotówkowy, czy np. nieruchomość - mam tutaj na myśli lokal, w którym miałaby znajdować się restauracja.

(10.05.2020, 18:15)Apokalipto napisał(a):  Jeżeli chodzi o stan techniczny lokalu to rozumiem, że potrzebna jest w tym przypadku stosowna opinia rzeczoznawcy, dobrze rozumiem?

Dzień dobry, niezbędne będzie przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu. Dodam, że rekomendowana powierzchnia lokalu to 120-150 m2, ale analizujemy indywidualnie każdą propozycję. Opiekun franczyzobiorcy wspiera na każdym etapie inwestycji.

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji

Odpowiedz
120-150 m2 to rozumiem, że jest to minimalny wymagany metraż lokalu, a czy może być większy?
Odpowiedz
(20.05.2020, 09:24)Apokalipto napisał(a):  120-150 m2 to rozumiem, że jest to minimalny wymagany metraż lokalu, a czy może być większy?

Szanowny Panie, jak wspomniałem to rekomendowana powierzchnia lokalu. Zachęcam do kontaktu z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Odpowiedz
jak dla mnie na pizzerię trzeba mieć super pomysł i świetną jakość
Odpowiedz
No dlatego chyba łatwiej wystartować pod jakimś znanym szyldem jak chociazby wspomniana DaGrasso
Odpowiedz
A opłata miesieczna? Ile wynosi?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Apokalipto
WątkiDataOdpowiedzi
Konto oszczędnościowe21.08.2016, 19:502
Pomoc przy zakładaniu firmy14.08.2016, 21:1422

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom