• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oszczędzanie na wymianie walut, e-kantor ?
Zauważyłem wśród znajomych, że coraz więcej osób wymienia walutę w internecie. Podobno sporo można zaoszczędzić - ja jeszcze nie korzystałem, ale w najbliżej przyszłości zamierzam i dlatego próbuje "wybadać rynek" - pojawiło się sporo porównywarek e-kantorów np: strefawalut.pl - korzystał ktoś z takich usług ? naprawdę to takie opłacalne ? dużo udało się Wam zaoszczędzić ?
Odpowiedz

No według mnie warto korzystać z kantorów online. Większość z nich jest bardzo prosta w obsłudze. Np. ja korzystam z kantor.pl - dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o wymianę walut Smile
Odpowiedz
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby spróbować samemu, a co do kantorów to walutomat.pl też daje radę ;p
Odpowiedz
to prawda internetowa wymiana walut niesie za sobą spore oszczędności, szczególnie polecam to rozwiązanie firmom, które częściej mają do czynienia z obcą walutą.  mogę polecić KantorEkspert.pl  obecnie mają najkorzystniejsze kursy w internecie
Odpowiedz
Osobiście polecam Walutomat.com, wymieniam tam walutę od bardzo dawana. Ponadto tylko teraz 75% rabatu na prowizję przy pierwszej wymianie walut.

Porównanie ile można zaoszczędzić.

Odpowiedz
(06.09.2016, 12:43)Adrian napisał(a):  Osobiście polecam  Walutomat.com, wymieniam tam walutę od bardzo dawana. Ponadto tylko teraz 75% rabatu na prowizję przy pierwszej wymianie walut.

Porównanie ile można zaoszczędzić.

A z KantorEkspert.pl wygląda to tak:

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
W sumie podobne kursy, przyzwyczajona jestem do walutomatu.
Odpowiedz
Przeważnie każdy kantor internetowy jest w stanie zaoferować korzystny kurs- na tyle, że oszczędności są znaczące. Sam zresztą tylko tak już wymieniam walutę, przy czym wybrałem taki amronet.pl który też szybko i bezproblemowo realizuje przelewy, w tym za granicę.
Odpowiedz
Nie tylko kantory internetowe oferują dobre kursy walut. Ja znam kantor stacjonarny w Krakowie i Nowym Sączu, który oferuje możliwość negocjowania kursów. Gdyby ktoś chciał trafić do nich to zostawiam adres http://www.kantorcentus.pl Myślę, że warto, ja zaoszczędziłem kilka stówek Smile
Odpowiedz
Prawie każdy kantor ma takie same stawki, nie mogą się za dużo różnic. Ot cała magia.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika tymek33
WątkiDataOdpowiedzi