• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oprogramowanie do różnych typów sprzedaży
od dłuższego czasu zajmuję się handlem w internecie, ostatnio szukając czegos w przeglądarce otarłem się o zagadnienie prowadzenia sprzedaży wielokanałowej, że jest u nas bardzo mało popularna ale nigdzie nie podaje się dlaczego. sam sobie wywnioskowałem i trochę też poszperałem, no i wygląda na to, że trudno żeby była popularna skoro nigdzie nie mogłem znaleźć nawet nic, co by taką sprzedaż obsługiwało a dokładanie przedsiębiorcy dodatkowej pracy to trochę przesada. a może się mylę i trzeba w tym sidzieć żeby zorientować się że takie produkty są powszechne?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika maszynka
WątkiDataOdpowiedzi
estetyczne galerie17.06.2016, 03:148
przeniesienie biznesu na internet15.02.2016, 17:0117

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom