• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oprogramowanie do różnych typów sprzedaży
od dłuższego czasu zajmuję się handlem w internecie, ostatnio szukając czegos w przeglądarce otarłem się o zagadnienie prowadzenia sprzedaży wielokanałowej, że jest u nas bardzo mało popularna ale nigdzie nie podaje się dlaczego. sam sobie wywnioskowałem i trochę też poszperałem, no i wygląda na to, że trudno żeby była popularna skoro nigdzie nie mogłem znaleźć nawet nic, co by taką sprzedaż obsługiwało a dokładanie przedsiębiorcy dodatkowej pracy to trochę przesada. a może się mylę i trzeba w tym sidzieć żeby zorientować się że takie produkty są powszechne?
Odpowiedz
Hmm ogólnie taka dywersyfikacja jest dość powszechna obecnie, zobacz sobie na taki prosty przykład twórców na youtube. Większość z nich posiada sklep internetowy, konto na instagramie, na snapchacie, konto na facebooku, grupe na facebooku. Chodzi o to, że takie działania nawzajem kumulują ruch jaki generują co przekłada się dla nich na większą popularność i zyski. Moim zdaniem warto się zainteresować tematem. Jeżeli potrzebujesz strony internetowej to gorąco polecam https://www.facebook.com/ITMAGINATION/  moj brat korzystał z ich usług i bardzo sobie chwali tę współpracę
Odpowiedz
Polecam zrobić kurs z technik sprzedaży
Odpowiedz
Warto też zaufać doświadczonym specjalistom, powierzyć im skomplikowane prace. Dzięki temu zostaną one wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. To bardzo ważne w przypadku biznesów, które działają w sieci. Na http://lifepc.pl/projektowanie-rozwiazan...ycznej-it/ można znaleźć więcej informacji nt. rozwiązań informatycznych stosowanych w firmach.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika maszynka
WątkiDataOdpowiedzi
estetyczne galerie17.06.2016, 03:148
przeniesienie biznesu na internet15.02.2016, 17:0122

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom