• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie dla firmy
#1
Pochwalcie się z jakich programów korzystacie, aby ułatwić sobie prace. Jestem bardzo ciekawa.
Odpowiedz
#2
Też ostatnio planowałem wdrożyć je w mojej firmie, ale nie mogę zdecydować się na nic konkretnego. Tutaj - see more udało mi się znaleźć ofertę dotyczącą wdrożenia zintegrowanego systemu ERP, jakim jest SAP, co wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Uważam, że jeżeli ktoś może pozwolić sobie na takie działania, to naprawdę warto z nich korzystać.
Odpowiedz
#3
Witam!

Jeżeli potrzebujecie wsparcia w swojej firmie, warto zwrócić się do specjalistów w swojej branży. W przypadku oprogramowania komputerowego i danych jest to szczególnie ważne. Niewłaściwe wybranie takiej instytucji może przynieść ogromne straty. Moja firma korzysta z usług sprawdzonego partnera biznesowego. Jakiego? To właśnie https://pl.linkedin.com/company/itmagination . prawdziwi profesjonaliści w tym swoich fachu. Jeżeli potrzebujecie wsparcia w oprogramowaniu, zarówno tym komputerowym jak i aplikacjach mobilnych. To koniecznie sprawdźcie ich profil. W przypadku danych też pomogą. 
Odpowiedz
#4
Bardzo ciekawy wątek, sama chciałabym zainwestować w usprawnienie prac.
Odpowiedz
#5
Microsoft, teraz dużo korzystamy z teams, albo z calendar
Odpowiedz
#6
A nie lepiej byłoby zlecić zaprojektowanie dedykowanego programu? Tutaj http://abcporady.pl/projektowanie-it-i-j...-co-dalej/ jest opisane, jak przebiega projektowanie IT, jakie są etapy. Co prawda system nie będzie wtedy gotowy "na już", ale biorąc pod uwagę korzyści tego rozwiązania, moim zdaniem się opłaca.
Odpowiedz
#7
np. ze Slacka- świetna platforma i dla korpo i dla większych/mniejszych projektów
Odpowiedz
#8
Faktycznie jeśli interesuje nas oprogramowanie dla firmy to przede wszystkim musimy wybrać takie, aby było dla nas odpowiednie. Na ten moment bardzo podoba mi się współpraca z https://www.connecto.pl/system-informaty...ny-firmie/ gdyż właśnie od nich mamy najwięcej rozwiązań informatycznych.
Odpowiedz
#9
A wiecie, że kolokacja serwerów to też dobre rozwiązanie? Dzięki takim działaniom będziecie mogli łatwiej zarządzać urządzeniami IT, będziecie mogli je przekazywać do profesjonalnej serwerowni Data Center. Także myślę, że warto nad tym pomyśleć.
Odpowiedz
#10
Jeśli potrzebujesz wsparcia informatycznego to może wypróbuj program kadrowy dla firm i będziesz mógł kontrolować płace pracowników oraz generować i wysłać deklaracje do Urzędu Skarbowego.
Odpowiedz
#11
W każdym typie działalności przydatne są systemy zarządzania. Znajomy prowadzi małe, prywatne przedszkole i bardzo sobie chwalił ten system obsługi przedszkoli - https://inso.pl Przy jego pomocy może zarządzać grafikami pracowników, kontrolować na bieżąco obecność uczniów, zarządzać na bieżąco posiłkami od firm cateringowych i wiele więcej. To ciekawe jak jedno oprogramowanie może ułatwić pracę całej placówki.
Odpowiedz
#12
Aby usprawnić działanie swojej firmy zgłosiłam się po odpowiednie oprogramowanie do jednego z software house z Warszawy https://www.intellect.pl/ Internet zmienia się bardzo szybko. Kilka razy w ciągu roku jesteśmy świadkami powstawania nowych rozwiązań dla tych samych problemów. Wszystko to, aby użytkownik strony lub aplikacji mógł wykonać swoją pracę szybciej i łatwiej. Nie ma obecnie firm, które zajmują się wszystkimi dziedzinami tworzenia stron, treści i aplikacji w Internecie, promocją i marketingiem. Wzrastająca złożoność stosowanych rozwiązań wymusza specjalizację.
Odpowiedz
#13
Jestem zaskoczona, że nikt z was nie wspomniał o chmurze obliczeniowej i korzyściach, jakie za sobą niesie to rozwiązanie. Warto postawić tutaj na sprawdzone i doświadczone firmy, takie jak https://cloudferro.com/ My w naszej firmie korzystaliśmy z różnych rozwiązań, ale to zdecydowanie najbardziej nam odpowiada. Polecam zerknąć na ich stronę, gdzie znajdziecie więcej informacji.
Odpowiedz
#14
Do prowadzenia biznesu wykorzystywane są dedykowane systemy ERP. Program enova365 w wersji multi daje użytkownikom możliwość korzystania z oprogramowania tradycyjnie, na komputerze stacjonarnym lub laptopie, ale też na urządzeniach z ekranami dotykowymi, które są wyposażone w system operacyjny Windows 8 lub wyższy.
Odpowiedz
#15
Czy zainwestowanie w takie oprogramowanie to na pewno dobry pomysł?
Odpowiedz
#16
U mnie świetnie działa aplikacja call center. Po wdrożeniu sprzedaż znacznie się zwiększyła, no i ogólnie praca idzie znacznie łatwiej i sprawniej.
Odpowiedz
#17
Korzystanie z dedykowanych dla firm programów podnosi efektywność pracy. Warto jednak wdrożyć narzędzia dostosowane do konkretnych potrzeb danej firmy. W uporządkowaniu danych może na przykład pomóc https://kpmgspot.pl/produkt/power-dive/ Moim warto przemyśleć skorzystanie z pomocy doświadczonych specjalistów.
Odpowiedz
#18
W mojej firmie zdecydowałam się na crm dla deweloperów https://develogic.pl/firmy-deweloperskie, co wpływa na szybsze i sprawniejsze planowanie oraz realizację różnych inwestycji. Dodatkowo, takie oprogramowanie można łatwo zintegrować ze swoim systemem finansowo-księgowym, aby mieć wszystko zorganizowane w jednym miejscu.
Odpowiedz
#19
Oprogramowanie dla firmy musi być sprawdzone, to wiadomo ale poza tym warto też używać sprawdzonego komunikatora odpornego na ataki hakerskie. U nas usecrypt https://www.cyberdefence24.pl/co-sprawia...bezpieczny doskonale się spisuje.
Odpowiedz
#20
W mojej firmie zajmującej się obróbką CNC wprowadzone zostało oprogramowanie dla frezarki 5 osiowej. Takie rozwiązanie zapewnia większe możliwości automatyzacji. Zakłady produkcyjne powinny realizować projekty z takim systemem, ponieważ możliwość pracy w tym samym środowisku 3D usprawnia komunikację między zespołem projektowym a produkcyjnym, czego efektem jest przyspieszenie oddawania projektów do produkcji.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika kasia7
WątkiDataOdpowiedzi
Odzież robocza05.11.2019, 19:035Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom