• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opłaca się kupic mieszkanie w Kielcach?
Mam taki dylemat, niedawno wróciłem z Angli gdzie spędziłem prawie 4 lata, chciałbym jakoś sensownie spożytkować zarobione pieniądze a wiadomo że dobrze inwestować w nieruchomości. Moje pytanie brzmi jak w tytule czy opłacalne jest kupno mieszkania w Kielcach. Nie znam tego rynku, nigdy nie mieszkałem w dużym mieście. Co sie do tej pory zorientowałem to że w Kielcach jest taniej za metr niż naprzykład w Krakowie a już napewno niz w Wawie. Nie wiem tylko czy tak samo duży będzie zbyt. Czy w Kielcach znajde chętnych na wynajem powiedzmy 2,3 pokojowego mieszkania? A interesuje się Kielcami bo tam z domu rodzinnego mam w miarę niedaleko tzn mniej niz 100 km więc nie miałbym takiego dużego problemu od czasu do czasu zajrzeć do mieszkania, odświeżyć itak dalej. Będe wdzięczny za porady
Odpowiedz

W kieleckim jest stosunkowo tanio wiec jak najbardziej wbijałbym na ten rynek, wg mnie nabywców znajdziesz WSZĘDZIE, wszedzie w Polsce ludzie się pobierają, szukają pracy i potrzebują mieszkania. Poza tym bywam w Kielcach od czasu do czasu i widze że co kawałek coś sie buduje to chyba oznacza że chętni na te mieszkania są Wink
Odpowiedz
Z Twojej wypowiedzi wynika, że zamierzasz kupić mieszkanie z przeznaczeniem na wynajmowanie. To bardzo dobry pomysł na zainwestowanie kapitału. Chętnych na wynajem w mieście zwykle nie brakuje: studenci, młodzi pracujący, rodziny z dziećmi. Proponuję Ci wziąć na celownik Ślichowice – nie bez powodu nazywają tę dzielnicę kielecką sypialnią ? Powstaje tam coraz więcej inwestycji, w tym nasze: przy ulicy Kaznowskiego, Kryształowej oraz Permskiej. Dwie pierwsze są w początkowej fazie budowy, zakończenie ostatniej przewidywane jest jeszcze w tym roku. Ceny mieszkań nie przekraczają 5 tysięcy za mkw. Szczegółowy opis, wykaz mieszkań i cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,16,hsd-a...owice.html. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika czlowieknilu
WątkiDataOdpowiedzi