• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie program lojalnościowy dla hotelu
Pytanie do ludzi związanych z branżą hotelarską - czy wprowadzanie programu lojalnościowego do tego typu działalności jest opłacalne? Czy faktycznie ma to wpływ na klientów w jakikolwiek sposób?
Odpowiedz

to zależy od oferty programu lojalnościowego - jak jest opłacalny to i ludzie wracają do Ciebie, jak wszędzie Smile
Odpowiedz
Właśnie zastanawiam się nad wprowadzeniem takiego programu http://sauersand.pl/premium-plus-horeca/ - jakby ktoś miał jakieś doświadczenie to proszę dać znać, bo nigdy nie miałem do czynienia z programami lojalnościowymi z działalności gospodarczej - kojarzyło mi się to zawsze bardziej z punktami payback albo kartą w społem i zastanawiam się jak to funkcjonuje Wink
Odpowiedz
zapewne klienci dostają jakieś punkty - może najlepiej będzie jak tam zadzwonisz?
Odpowiedz
Pewnie masz rację, najwyżej się skontaktuję i dopytam
Odpowiedz
Musisz przeliczyć, co Ci się opłaca, zanim się na taki program zdecydujesz. Jeśli oferujesz możliwość wynajęcia sali konferencyjnej czy jakiś katering, to może pomyśl o programie dla firm. One mogą często wracać na różne wydarzenia, wynajmować przy okazji pokoje.
Odpowiedz
Ja polecę Ci firmę z usług, której sam korzystałem, realizując swój program lojalnościowy. Sprawdź ofertę http://www.edenred.pl/pl/programy-lojaln...-sprzedazy Budowanie relacji oraz nagrodzenie za wyniki sprzedaży i wyjątkowe osiągnięcia stanowią podstawę zdrowego biznesu. Dzięki ich pomocy polepszysz relacje z klientami i partnerami biznesowymi. W zależności na jaki program się zdecydujesz, otrzymasz właściwą formę promocji.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kantor
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom