• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Orange Finanse opinie
Witam serdecznie,

Chcę skorzystać z bankowości mobilnej. Sporo analizowałem i dlatego myślę o Orange Finanse. Inne banki wyeliminowałem. 
Oferta wygląda kusząco, ale właśnie... Chciałbym poznać opinie użytkowników bankowości mobilnej Orange. Jak wygląda "darmowość" konta w praktyce? Czy oferta jest prawdziwa, tj. nie ma ukrytych kruczków i opłat? W Orange jest teoretycznie najwięcej bonusów, np. przelewy na telefon. Jak one wyglądają w praktyce? Korzystacie nich? Jak oceniacie aplikację mobilną? Nie zawiesza się? Jest intuicyjna w obsłudze?
Zanim podejmę ostateczną decyzję wolę poznać opinie "realnych" użytkowników. Już raz zostałem oszukany, więc trochę się obawiam.

Z góry dziękuję za opinie! Wink
Odpowiedz

Jeżeli nie chcesz ponownie zostać oszukanym to odradzam Ci Orange finanse.
Kuszą ofertą i nic więcej. Jet wiele niezadowolonych klientów, którzy zostali oszukani na premii, którą mieli otrzymać jako pracownik orange finanse.
Do tego jest ogromny problem z zamknięciem takiego konta.
Odpowiedz
Wszystko tylko nie Orange Finanse. Otworzysz konto i już go nie zamkniesz. Kara za zamknięcie jest ogromna, do tego dogadać się z nimi to też jedna wielka porażka.
Odpowiedz
Wszyscy narzekają na te konto, żadnych obiecanych bonusów sie nie otrzymuje, do tego ogromny problem z zamknięciem takiego konta, a otworzą Ci je w 30sekund.
Odpowiedz
Tak zawsze jest, ale to też wina klientów, nie dopytają tylko szybko szybko i potem wychodzi jak wychodzi.
Odpowiedz
W tym momencie jest naprawdę mało banków które nie utrudniają zamknięcia konta, co najbardziej mnie denerwuje jak na stronie banków nie ma żadnej informacji jak zamknąć konto, trzeba dzwonić i się dopytywać z łaską.
Odpowiedz
Dokładnie, nie przedstawiają nigdy jak takie konto zamknąć, tylko małym druczkiem napiszą jakie są kary za takie zamknięcie konta.
Odpowiedz
Chyba wasze gadanie to sztuka dla sztuki... ja mam tam konto i uważam, że to jedno z lepszych. Za prowadzenie rachunku się nic nie płaci, dodatkowo ma się sporo korzyści z takiego konta - zniżki w sklepach, kinie itp itd. Oczywiście - nie po to się je zakłada Smile Dla mnie najważniejsze było to, aby mieć konto za darmo i żeby móc korzystać z niego przez aplikację w smartphonie. A co do zamykania... Sam nie zamykałem (bo absolutnie nie widzę takiej potrzeby), ale wiem od sąsiada, który wyjechał teraz za granicę, że nie było problemu przy zamknięciu rachunku. Składa się wniosek, czeka chwilę na rozpatrzenie i tyle Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika D_wieclaw
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom