• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Motoryzacja
Zainteresowania? Motoryzacja! :Smile Zamiast lalek bawiłam się resorakami brata, a na poważnie to lubię piękne samochody i marzę o posiadaniu pięknego BMW, na razie spełniałam w Bawaria Motors moje marzenie i czekam na odbiór MINI One. Jeśli ktoś czekał kiedyś na nowy samochód, to wie jakie emocje temu towarzyszą... już nie mogę się doczekać.
Odpowiedz

Mi się marzy piękne Audi A6, ale jak na razie muszę jeździć Oplem Vectrą. Dobrze że mam zamontowaną instalację LPG bo strasznie dużo pali.
Odpowiedz
A mnie się marzy jakiś luksusowy SUV.
Odpowiedz
Ja bym chciała dobry motocykl, na przykład któryś z tych https://www.kawasakisklep.pl/pl/motocykle-16.html
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika dominikaw
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom