Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Kantory internetowe - opinie
Korzystacie z kantorów online?
Odpowiedz

Korzystamy, a kto jeszcze używa kantorów tradycyjnych. no chyba że się komuś śpieszy i chcę wymienić walutę fizycznie.Jest tego teraz mnóstwo.
Odpowiedz

(24.03.2013, 22:34)olekk napisał(a): Korzystacie z kantorów online?

Pewnie że korzystam, i sobie bardzo te usługi cenie.
Odpowiedz

ja jeszcze nie miałam okazji korzystać z takiego kantoru on-line, ale to tylko dlatego, ze nie miałam po prostu takiej potrzeby Wink
Odpowiedz

No ja właśnie póki co nie korzystam. Mam swój sprawdzony kantor i tyle.
Odpowiedz

Zakup waluty w kantorach on-line jest dużo bardziej opłacalne niż kupowanie po kursie banku, w którym został zaciągnięty kredyt. Polecamy ratomat.pl, który kompleksowo obsłuży spłatę rat kredytowych. Zawsze powiadomi Cię o terminie i wysokości wpłaty PLN na poczet wymiany. Wystarczy, że w wyznaczonym terminie dokonasz przelewu PLN, a Ratomat zajmie się resztą - wymieni walutę, a następnie zadba, aby w wyznaczonym przez Ciebie terminie CHF lub EUR znalazły się na rachunku bankowym służącym do spłaty rat kredytu.

Więcej informacji na temat Ratomatu znajdziesz na:
Sygnatura
Odpowiedz

Od ponad 1/2 roku tylko z internetowych, najczęściej z Amronet.pl, bo oferta mi bardzo odpowiada, przede wszystkim, to że do przewalutowania dochodzi błyskawicznie.
Odpowiedz

Jeżeli o kantorach online mowa - będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety dotyczącej wymiany walut przez internet. Z góry dziękujemy za pomoc Smile
Odpowiedz

(17.02.2014, 15:06)JakiKantor napisał(a): Jeżeli o kantorach online mowa - będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety dotyczącej wymiany walut przez internet. Z góry dziękujemy za pomoc Smile
Wypełniłam, uwzględniając oczywiście kantor z którego cały czas korzystam Amronet.pl. Moi zdaniem są świetni.
Odpowiedz

Osobiście mogę zarekomendować dobrą platformę do wymiany walut, a mianowicie Fritz Exchange korzystałem z niej więc mogę szczerze polecić. Tym bardziej że Fritz Group S.A. została laureatem nagrody Gazety Bankowej
Odpowiedz

mi parę razy już się zdarzyło tak wymieniać pieniądze, odkąd ich używam nawet nie spojrzę na kantory stacjonarne, zwyczajnie się nie opłaca. wybieram różne w zależności gdzie najlepsza oferta i korzystam z porównywarek np kantorbox.pl
Odpowiedz

korzystam i to w zależności od proponowanych przez nich kursów. Najczęściej wybieram kantorbox.pl kantory internetowe[/url] na podstawie stawek prezentowanych przez porównywarki kantorów internetowych. W jednym miejscu można sprawdzić który z kilkudziesięciu e-kantorów będzie dla nas najtańszy - szczerze polecam Wink
Odpowiedz

Ja korzystam z kantorów internetowych. Transakcje są bezpieczne, no i można je wykonywać bez wychodzenia z domu. Głównie sprzedaje euro, dlatego interesuje mnie bieżący kurs. notowania zawsze sprawdzam na stronie https://gieldykryptowalut.pl/eur-kurs/. Tu znajdziecie kursy wszystkich walut, a także walut cyfrowych. Przed sprzedażą warto zorientować się w kursie ocenić, czy to dobry moment na pozbywanie się waluty.
Odpowiedz

Ja to w ogóle nie rozumiem zbytnio obaw niektórych osób przed kantorami online. Przecież jest to bardzo wygodny sposób wymiany czy to między tradycyjnymi walutami, czy nawet z kryptowalutami.
Odpowiedz

Kantory internetowe tak jak i zakupy w formie online to jest przyszłość.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.