Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze konta młodzieżowe
Po przejrzeniu kilku stron z kontami młodzieżowymi oraz rankingami kont mogę oświadczyć ,że :

I miejsce zajął bank: ING Bank Śląski

Główne zalety konta młodzieżowego w ING Bank Śląski:

? idealne konto dla studentów oraz dla osób niepełnoletnich (13-18 lat)
? 0 zł za prowadzenie konta
? 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
? 0 zł za przelewy przez internet i telefon
? 0 zł za wydanie karty VISA lub Maestro do konta.

więcej informacji na : ING Bank Śląski

II miejsce zajął bank: INTELIGO

Główne zalety konta dla młodzieży w Inteligo:

? konto Inteligo od 13 roku życia
? ubezpieczenia, inwestycje, obligacje, doładowania telefonów
? bezprowizyjne wypłaty i wpłaty na rachunek w placówkach PKO BP
? Visa Electron umożliwiająca płatności w internecie
? bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP (ponad 2000).

więcej informacji na : Inteligo

III miejsce zajął bank : Millenium

Główne zalety konta bankowego dla studentów w Bank Millennium:
? bezpłatne prowadzenie konta przez cały rok
? bezpłatny dostęp do obsługi konta przez telefon i Internet
? karta do konta - bez opłaty rocznej
? bezpłatne polecenie zapłaty
? bezpłatne przelewy między rachunkami w Millennium.

więcej informacji na : Bank Millennium
Odpowiedz

Z tego co zauważył mój syn w swojej szkole, najwięcej osób ma konta młodzieżowe w banku Millenium. Powodem tego jest bezpłatne prowadzenie konta i brak opłat. Ja swojemu synowi założyłem konto kieszonkowe w Pekao. Opłaty są, ale to sprawy groszowe jeśli o to chodzi. Miesięcznie wpłacam mu pieniądze z polecenia stałego. Konto oferuję wiele możliwości po dłuższym korzystaniu z usług tego banku.
Odpowiedz

Nie ma co patrzeć na opłaty. Są one dla tych osób małe a Millenium nie udostępnia płatności online co dla mnie jest rzeczą okropną gdyż mam 17 lat i prowadzę serwisy internetowe, przez co wymagam dostępu do moich środków przez internet. Jeżeli ma ktoś nie jest zainteresowany E-biznesem lub kupowaniem na allegro, niech sobie ma konto bez dostepu online, lecz nie polecam.
Odpowiedz

Mój brat ma syna co ma 13 lat. Założył mu konto w INTELIGO, aby miał co miesiąc wpłacane kieszonkowe. Gdy weszła pierwsza wpłata dla syna, połowa z niej poszła na coroczną opłatę za konto. Brat przez pół dnia musiał pocieszać synka i wpłacić mu dodatkowe pieniążki. Wybierając konto dla dzieci, warto patrzeć na to ile mają lat i czy ewentualnie mogą sobie dorobić.
Odpowiedz

NikielBack - dokładnie, takie konto bez dostępu do e-konta jest zbędne i w dzisiejszych czasach nie opłacalne. Teraz coraz więcej osób płaci przez internet, jest taniej, szybciej i wygodniej.
Odpowiedz

Witam wszystkich .
Zastanawiam się czasami że tyle jeszcze ludzi płaci za swoje konta bankowe i wcale się nad tym nie zastanawiają .Z przyzwyczajenia płacą miesięcznie od zł do kilkunastu lub i więcej w zależności jakie konta posiadają . A przecież teraz nastąpiła era kont internetowych ,nawet starsi ludzie przekonują się do tego typu kont ,takie konta dają wiele fajnych możliwości ,wystarczy poczytać . Ja posiadam ekonto w w wiadomym banku i mam wszystko za darmo ,więc dziwi mnie ludzka bezmyślność.
Wiadomo ,rachunek musi być dopasowany do prowadzeniu odpowiednio swoich finansów ,ale przecież przynajmniej ok 60 % osób w Polsce korzysta z konta do wpłacania pensji i wypłacania pieniędzy oraz płacenia za rachunki ,i może wykonaniu kilku przelewów ,więc poz co płacić za drogie konta w ... jak można korzystać z wszelkich dobrodziejstw darmowych kont internetowych .
Odpowiedz

Mam pytanie, podłączę się pod temat, czy są możliwości podłączenia konta młodzieżowego do konta normalnego?
Odpowiedz

@ciacho2002, w WBK można w ten sposób powiązać konta młodzieżowe i normalne. Zobacz na ich stronę.
Odpowiedz

Natomiast ja myślę, że zdecydowanie najlepszy jest Kredyt Bank. Sam mam w nim swoje pieniążki mimo tego, że jestem nieletni. Uważam również, że jest on dobry i przewyższa wszystkie inne pod względem m.in. kontaktu z obsługą!
Odpowiedz

Ja jestem ciekaw gdzie autor zgubił mBank z jego izzyKontem. Zmiast tego dał nie do końca darmowe albo wybrakowane konta. Panowie bez jaj.
Odpowiedz

Też mnie to zastanawia, izzyKONTO jest chyba najlepsze dla młodych osób. Wygodne, łatwe w wykorzystaniu. Generalnie świetne.
Odpowiedz

Moim zdaniem najlepsze konta młodzieżowe posiada mBank - zero opłat.
Odpowiedz

mój syn ma konto w WBK- konto>30.
Odpowiedz

Mojej siostrze rodzice załozyli konto pierwsze w PKO. Ma darmowe bankomaty i prowadzenie konta. Korzysta też z bezpłatnego ipko.
Odpowiedz

Najlepsze konto dla młodzieży jest w Alior Syncu i mBanku Wink
Odpowiedz

Może konta dla studentów? Tutaj macie [SPAM] różnych ofert. Możecie sobie za darmo przeliczyć koszta i wybrać te konto, które jest dla Was najbardziej satysfakcjonujące. Fajna stronka Smile
Odpowiedz

Najlepsze młodzieżowe konta są w Millennium i w mBanku. Praktycznie za nic się nie płaci.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.