Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na co wy przeznaczacie swój 1 %
Jak w temacie, na co Wy ( na jaką organizację pozarządową) przeznaczacie swój 1% podatku? Ja od kilku lat wspieram rodzimy klub piłkarski. Mało osób zdaje sobie sprawę, że 1 % można przeznaczyć, nie tylko na standardowe, wskazane w kwestionariuszu instytucje.
Odpowiedz

Mnie również ciekawi na co dajecie 1% .Ja oddaje na ZHP ,jakiś sentyment został Smile
Odpowiedz

Ja swoje 1% przeznaczam na córkę mojej koleżanki, która wymaga ciągłej rehabilitacji i jest pod stała opieką, szkoda małej... Wiadomo to jest zarejestrowana fundacja, która się tym opiekuje. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego 1% podatku? Bliżej marca, zaczyna się na to powiedziałbym nagonka, wtedy nagle wszyscy zaczynają rywalizować i biorą udział w takim trochę wyścigu o ten 1%. Nie miej jednak dobrze, że chociaż tyle możemy komuś podarować. Niektórzy wiem, że zapisują a schroniska dla psów, niektórzy na ZHP tak jak pisze Edgar. Wybór jest na prawdę duży, ale warto z tego skorzystać, bo komuś to może pomóc.
Odpowiedz

Ważne, żeby nie zmarnować tego procenta. Ja co roku wpieram lokalne fundacje z mojej okolicy. Zawsze to kilkadziesiąt złotych trafi na ich konto. Niby zauważam, że świadomość ludzi rośnie w tym temacie, ale i tak ludzie zostawiają puste rubryki...
Odpowiedz

Co roku wybieram jakąś fundacje charytatywną ,czasami pomagam w ten sposób pożytecznym organizacją w moim mieście.
Odpowiedz

Polecam wręcz nalegam,aby przeznaczać swój 1 procent na jakąkolwiek fundacje,dzięki temu możemy naprawdę pomóc.
Odpowiedz

A czy jest może jakaś wyszukiwarka fundacji ? Zawsze 1% przeznaczam na pierwszą która się nawinie ale tym razem chciałbym samemu wybrać tą która mi się spodoba i wg mnie zasługuje na kilka złotych.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz

Apeluję o pomoc dla Michałka.Cały czas trwa akcja

Każda wpłata się liczy.Można również podarować 1% podatku dochodowego

Wzór (fragment) poprawnie wypełnionego zeznania podatkowego PIT-37 znajdziesz TUTAJ

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie http://www.michaltryka.pl/pl

Wszystkie materiały o Michałku w mediach

Strona, którą właśnie odwiedzasz, poświęcona jest Michałkowi ? półtorarocznemu chłopczykowi, który dzielnie walczy z nowotworem złośliwym ? Neuroblastoma.
W październiku 2012 r. minął rok od dnia, w którym dowiedzieliśmy się o ciężkiej chorobie Michałka, a od momentu jej wznowy (sierpień 2012) szpital jest naszym ?drugim domem?.
Michałek, ze względu na IV, najwyższą grupę ryzyka, w której się z znajduje, zakwalifikowany został do najbardziej agresywnego leczenia choroby. Obecnie jest po 8 cyklach ciężkiej chemioterapii, w lutym 2013 Michałka czeka jeszcze bardzo ciężka chemia wysokodawkowa (tzw. megachemia) oraz autoprzeszczep szpiku kostnego, a następnie radioterapia.
Na tym niestety kończą się możliwości leczenia tej choroby w Polsce, ale nie kończy się nasza nadzieja, ponieważ kraje UE stosują bardziej zaawansowane leczenie. Michałek zakwalifikował się na leczenie w Niemczech przeciwciałami antyGD2 przeciw komórkom Neuroblastoma, ale ze względu na jej koszty (NFZ odmawia refundacji), ten etap walki o zdrowie naszego synka uzależniony jest od tego, czy uda nam się zebrać potrzebne środki ? 147 tys. euro wg kosztorysu przesłanego przez klinikę. Wiemy, że nie możemy się poddać, że nie możemy zmarnować tej dodatkowej szansy. Dla nas- rodziców- jest to jednak suma nieosiągalna, dlatego zwracamy się o pomoc do Was.
Mocno wierzymy i mamy nadzieję, że to wszystko naprawdę ma sens i dzięki pomocy dobrych ludzi i dzięki Bożej Opatrzności Michałek odzyska zdrowie.
Rodzice Michałka
Odpowiedz

Poniekąd jest wiele fundacji oraz stowarzyszeń i na dobrą sprawę to już każdy z nas decyduje o tym na co je przeznaczy. Korzystając z okazji chcę wam polecić świetną stronę https://www.ukrytyskarb.org/ ponieważ to na niej dowiemy się jak najwięcej na temat wspracia rodzin z zespołem Downa. Moim zdaniem są to bardzo ważne kwestie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.