• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój pomysł
Cześć wszystkim. Od paru ładnych lat projektuję strony internetowe i tego typu rzeczy. Jakiś czas temu wpadłem na pewien pomysł, a że miałem akurat trochę wolnego czasu to zacząłem go realizować. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić mój pomysł na biznes. Mianowicie jest to strona oferująca szablony allegro. Oferta jest dośc nietypowa, gdyż na wszystkich stronach tegi typu można kupić szablon, na mojej jednak można mieć wszystkie szablony za jedną symboliczną opłatę. Chciałbym abyście ocenili moj pomysł jak i szablony które znajdują się na stronie.
Adres: nowoczesneszablony.pl
Odpowiedz

pomysł dobry, tylko musisz pomyśleć o dobrej rekalmie
Odpowiedz
skoro się na tym znasz i sprawia Ci to przyjemność, to pomysł jak najbardziej dobryWink
Odpowiedz
Pomysł na biznes jak najbardziej ok, ale powinieneś poprawić literówki na stronie bo sprawiają, że odbiera się stronę jaką nieprofesjonalną
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł i szablony są super. Myślę, że wystarczy się zająć reklamą i możesz liczyć na duże zyski.
Odpowiedz
Pomysł na krótki czas będzie rentowny. Warto zainwestować w reklamę. Warto, by z czasem oferta ewoluowała.
Odpowiedz
Pomysł jest bardzo dobry, dostęp do wszystkich szablonów na pewno zachęci. Zastanawia mnie tylko czy płacąc jednorazowo będziemy mieć dostęp także do nowych szablonów pojawiających się na stronie, czy trzeba będzie płacić ponownie?Wink
Odpowiedz
Kiedy myślałem nad swoim biznesem czyli kawiarnio cukiernią to jeszcze nie było takiej w moim mieście. Teraz niestety zrobiła się konkurencja. Myślę nad rozkręceniem biznesu i otworzeniu jeszcze jednej kawiarni w mieście. Będę potrzebował wziąć kredyt i znalazłem w sumie fajny blog finansowy https://moneye.pl na którym jest dużo ciekawych artykułów na ten temat. Na pewno skorzystam tez z rankingu kredytów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika eber
WątkiDataOdpowiedzi