• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokaty do 6 miesięcy
Chcę trochę zainwestować, może nie majątek no ale zawsze coś tam wpadnie i według mnie najbezpieczniej jest wkładać kasę w lokaty. Widzieliście coś ciekawego ostatnio? Maksymalnie do pół roku.
Odpowiedz

Pytanie podstawowe - szukasz jako indywidualny czy patrzeć po lokatach dla firm?
Odpowiedz
Faktycznie zapomniałam to określić. Chodzi mi o lokaty indywidualne, chcę swoją prywatną kasę zainwestować w pewny zysk, ale nie mrozić ich na długo, stąd te maksymalnie 6 miesięcy.
Odpowiedz
Sorry, nie było mnie chwilę na forum. Jak nie znalazłaś, to może popatrz na Idea Bank. Oni mają dla nowych klientów niezłe oprocentowania, bo np. Lokata Happy jest do 4%, a jak jesteś klientem to Lokata Nr1 nieźle wygląda. Zresztą sama sobie popatrz co tam Ci pasuje https://www.ideabank.pl/ranking-lokat-bankowych
Odpowiedz
Prawdę mówiąc nie pali mi się z tą lokatą. Czytam patrzę porównuję. Z Happy nie mogę niestety skorzystać, bo już jakiś czas temu w nią inwestowałam. Takiej okazji nie mogłam przegapić. Za to ciekawie wygląda ta Korzystna Plus, bo ma kilka opcji czasowych. Chyba skusze się na założenie konta w Idea Banku.
Odpowiedz
Po ostatnich zmianach, na lokatach głównie się traci, chyba że ktoś w danym banku korzysta również z innych usług (np. ma kartę kredytową itd.). W sumie lokaty, jak i polisolokaty (o których było dość głośno) bywają dość mylne. W przypadku polisolokat ludzie narobili sobie sporo problemów, bo opłaty likwidacyjne, które trzeba było uiszczać przy rezygnowaniu z takiej formy finansowego zabezpieczenia były naprawdę duże. Ja też miałam drobne problemy, ale z polisolokatą pomogli mi ludzie z http://oplatylikwidacyjne24.pl/polisolokaty/. Póki co wyszłam na prostą i póki co trzymam się z daleka od takich finansowych nowinek. Wink
Odpowiedz
Dlatego pytałam o lokaty, sprawdzone, a nie o polisolokaty, na których można tylko stracić. Wink Ja już zdecydowałam, ale nadal przeglądam i szukam ciekawych opcji. Więc będę zaglądać. Może ktoś jeszcze jakiś ciekawy pomysł podrzuci. Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika [email protected]
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom