Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego
#1
Kurs księgowości przygotowuje nie tylko do ogólnego zaznajomienia się z terminologią księgową. Jest skonstruowany tak, aby w jego trakcie można było posiąść wiedzę praktyczną. http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/k...ia-120h-11
Odpowiedz

#2
Najbardziej praktyczne informacje pozyskasz na praktykach i stażu Wink natomiast na kursach to możesz jedynie nauczyć się obsługi jakiegoś programu księgowego
Odpowiedz

#3
Po studiach nic się nie umie. Idź na kurs.
Ja również jestem po licencjacie i gdyby nie technikum i praca w biurze rachunkowym (czyli praktyka, praktyka) to po samych studiach bym nawet nie wiedziała jak wypełnić deklaracje VAT.
Dobry kurs i sobie poradzisz na stażu czy w pracy Wink

Kursy polecam w formie online, znacznie wygodniejsze i więcej można się nauczyć bo do szkolenia można ciągle wracać, powtórki w tym względzie są bardzo istotne: https://szkolenia-css.pl/ Dobre szkolenia dla księgowych 2022 znajdziesz w tym biurze szkoleniowym.
Odpowiedz

#4
W sumie ja raczej nie piszę się na takie rozwiązania i jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć jak najwięcej na temat outsourcingu księgowego. Myślę, że bardzo dobrze o tym napisano w https://www.mojebielsko.pl/outsourcing-ksiegowy-warto/ i taka wiedza zdecydowanie może być bardzo istotna.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.