• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupowanie wędliny przez internet
Kupujecie może wędlinę przez internet? Bo ja się nad tym zastanawiam Wink Póki co najciekawiej wygląda sklep wedlinek.pl, ale chciałam jeszcze Was zapytać, może macie jakieś doświadczenia a tym lub innym e-sklepem mięsnym
Odpowiedz

Ostatnio często słyszę o tym sklepie, aczkolwiek nie zdecydowałabym się na zakup wędlin przez Internet
Odpowiedz
To podobnie jak ja Smile Jednak wolę zawsze zobaczyć wędlinę na oczy.
Odpowiedz
Nie możliwe, jak przyjeżdża do odbiorcy, przez kuriera dostarczana w lodówce?
Odpowiedz
ludziska kochane ale przecież to wędliny paczkowane hermetycznie.
niczym się nie różnią od tych w sklepach. też często słyszę o tym sklepie. wiec w pewnym sensie jest na fali Smile
Odpowiedz
W życiu bym nie kupił wędlin przez Internet.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika meab
WątkiDataOdpowiedzi
Kupowanie wędliny przez internet02.02.2014, 21:420