Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kto się u was zajmuje księgowośćią
#1
kto w Waszej firmie zajmuje się ksieowością? macie księgową na etacie czy może outsourcing?
Odpowiedz

#2
Outsorcing, bo jest bardziej opłacalny. U nas wszystko realizuje biuro księgowe Bytom Conacc. Wydaje mi się, że to często zależy od branży, ale większość osób jednak wybiera firmy zewnętrzne.
Odpowiedz

#3
(14.03.2015, 11:15)Elaiza55 napisał(a): Outsorcing, bo jest bardziej opłacalny. U nas wszystko realizuje biuro księgowe Bytom Conacc. Wydaje mi się, że to często zależy od branży, ale większość osób jednak wybiera firmy zewnętrzne.

jestem za - albo outsourcing albo jakieś rozwiązanie online. jest teraz tego dużo i jest to wygodne, a przede wszystkim zaoszczędza się czas, który w pracy biurowej jest potrzebny. a na rachunkowość i fakturowanie mimo wszystko traci się wiele czasu....
Odpowiedz

#4
Ja korzystam z Kancelarii Podatkowej http://www.wiol.com.pl/ samodzielna księgowa to duży wydatek, a prowadzenie księgowości samemu to duży stres, przynajmniej dla mnieWink
Odpowiedz

#5
Ja, księgowością zajmuję się sama - korzystam przy tym z oprogramowania udostępnianego przez https://wfirma.pl/ które znacznie mi ją upraszcza. Dzięki niej, sporo zaoszczędzam (koszt programów jest wielokrotnie niższy niż współpraca z biurem rachunkowym).
Odpowiedz

#6
u mnie księgowością zajmuje się biuro rachunkowe GAMA na Białołęce (jestem z Warszawy), jak dla mnie najwygodniejsza i najlepsza opcja
Odpowiedz

#7
Mój narzeczony prowadzi jednoosobową działalność (jak wtedy wygląda księgowość można przeczytać tu) i się nie zastanawiał - od razu poszukał biura rachunkowego. Po co tracić czas i ryzykować, że popełni się poważny błąd? Wydaję mi się, że przedsiębiorców po prostu na to nie stać.
Odpowiedz

#8
Na pewno outsourcing będzie odpowiedni!
Odpowiedz

#9
Nie zajmuje się nim sama na własną rękę. Wolałam oddać to odpowiednim osobom.
Odpowiedz

#10
Księgowość w firmie powinniśmy zlecić specjalistom w tej dziedzinie, ponieważ nie chodzi tu tylko o regularne prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu, ale też o znajomość zawiłości prawnych na temat podatków. Ze swojej strony mogę Wam polecić to biuro zajmujące się księgowością w Rzeszowie - https://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone-...siegowosc/ Oprócz typowego prowadzenia ksiąg biuro na bieżąco informuje o zmianach w prawie podatkowym, przeprowadza analizy biznesowe i wiele więcej.
Odpowiedz

#11
My korzystamy z outsourcingu usług księgowych i możemy śmiało polecić, księgowa zawsze "pod telefonem" i wszystko za nas załatwia.
Odpowiedz

#12
U mnie tez outsourcing, bardzo wygodna opcja
Odpowiedz

#13
Trafiłam właśnie na stronę biura Mega Lex https://megalex.pl/, które zajmuje się prowadzeniem księgowości w Poznaniu. Korzystaliście może z ich usług? Z tego co sprawdzałam, oferują kompleksowe usługi w zakresie ksiąg handlowych. Zajmują się czynnościami księgowymi, podatkowymi, doradczymi oraz administracyjno-prawnymi. Usługi takiego biura pomagają w rzetelnym i sprawnym wywiązaniu się obowiązków prawnych.
Odpowiedz

#14
Ja już od dłuższego czasu współpracuję z PRI - moim zdaniem to świetne usługi księgowe Gliwice. Świetny kontakt, zawsze wszystko na czas. No i bardzo cierpliwe Panie, ja w ogóle nie ogarniam tych spraw i często dzwonie bo czegoś nie rozumiem. Księgowa zawsze wszystko na spokojnie tłumaczy i w błyskawicznym tempie rozwiązuje każdy problem.
Odpowiedz

#15
Od roku używam doskonałego systemu https://cashdirector.com/ i jestem z niego bardzo zadowolona. Okazał się dla mnie bardzo dużym odciążeniem, pomaga w  fakturowaniu, także mam teraz o wiele więcej czasu.
Odpowiedz

#16
U nas firma zewnętrzna. Nie ma potrzeby zatrudniać osobę na etat.
Odpowiedz

#17
Godną opcją przetestowania to zdecydowanie program Faktura Vat 2022 Standard https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ ponieważ w jego zakresie przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie. Posiada takie dodatkowe opcje jak - Obsługa JPK faktury, Archiwizacja danych, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży, czy również Import i Eksport. No i też można sobie go wcześniej przetestować.
Odpowiedz

#18
W takim razie możecie również skontaktować się z https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ bardzo dobre biuro księgowo-rachunkowe z Wrocławia w przypadku których można liczyć na ogromne doświadczenie, świetne podejście i jednocześnie mnóstwo przydatnych porad aby nasz biznes na przepisach podatkowych mógł jak najwięcej korzystać. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że także zakresie księgowości podejmiecie jak najlepszą decyzję dla swojej firmy.
Odpowiedz

#19
Mam niewielką firmę i zajmuję się księgowością samodzielnie. Bardzo pomógł mi w tym podatki kurs na którym zdobyłam dużo przydatnej wiedzy i umiejętności, które naprawdę mi w tym pomogły Smile
Odpowiedz

#20
Mnie rozlicza biuro https://ksiegowiwroclaw.pl/ sama nie mam o tym bladego pojęcia a oni znaja sie na rzeczy.
Odpowiedz

#21
mamy księgową, jestesmy z niej zadowoleni, zakupiliśmy jej też dostęp do portalfk.pl to serwis dla księgowych, wiem, że korzysta, często tam aktualizują informacje, sa nawet materiały video, kalendarz zmian w prawie, to fajne narzędzie dla księgowego
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.