Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty prowadzenia działalności?
#1
Czy możecie podpowiedzieć gdzie znajdę informacje co może być w firmie zaliczane jako koszty prowadzenia działalności? Chciałbym wziąć udział w szkoleniu http://emt-systems.pl/roboty-kuka.html, osobiście. I tu pytanie czy koszt za to szkolenie może być wliczony jako koszt działalności? Czy tylko i wyłącznie jeśli to pracownik brał by w szkoleniu udział?
Odpowiedz

#2
Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju będzie to działalność więc tutaj ciężko jest powiedzieć jakie są koszty na początku. Moim zdaniem zanim zaczniemy prowadzić działalność to warto jest również rozeznać się w świecie finansów. Ja czytuję sobie http://wratach.pl/ i jestem zdania, że moje przygotowanie jest na wysokim poziomie.
Odpowiedz

#3
Koszty w działalności gospodarczej są czymś, co wpływa na wysokość zobowiązania wobec urzędu skarbowego. Dlatego należy nabyć wiedzę, która pozwoli na ujęcie wszystkim możliwych kosztów w prowadzonej przez nas działalności.


________________________________
inwestowanie na giełdzie
Odpowiedz

#4
Najlepiej zapytać księgowej, bo w Internecie nie ma co wierzyć
Odpowiedz

#5
Ja również staram się jak najwięcej czytać właśnie gdzieś w różnego rodzaju artykułach i jestem zdania, że sporo ciekawych informacji zawsze można znaleźć. Tym bardziej chciałbym każdemu polecić bardzo ciekawy wpis https://oldboxer.pl/kiedy-przeprowadzic-...podatkowy/ gdzie dokładnie wyjaśniono kiedy przeprowadza się audyt podatkowy. Jak dla mnie te informacje są po prostu ważne.
Odpowiedz

#6
Akurat gdy jeszcze de facto chodzi o te kwestie to ja także chcę powiedzieć, że całkiem rozsądną sprawą jest to aby wiedzieć jak najwięcej o optymalizacji kosztów i zasobów. Jak dla mnie bardzo dobrze o tym właśnie napisano w https://www.zielonanews.pl/optymalizacja...zac-80339/ i jestem wręcz przekonany, że takie kwestie są bardzo istotne.
Odpowiedz

#7
Koszty prowadzenie biznesu można analizować tylko w uwzględnieniu zysków. Najlepiej sprawdzić w sprawozdaniu finansowym jak wypada firma, w taki sprawozdaniu przecież jak sami przeczytacie na https://e-lubliniec.pl/artykuly/sprawozd...-wiedziec/ znajdują się informacje o przychodach, kosztach, zyskach i stratach firmy.
Odpowiedz

#8
Czy ktoś z was próbował kiedyś zarejestrować VAT w Szwecji? Znalazłem szczegółowy przewodnik na ten temat, który jest dostępny na https://gazeta-msp.pl/?id=pokaz_artykul&...ykulu=5865. Mówi o wszystkim, co powinniście wiedzieć właśnie w tym zakresie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.